Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kamil Stoch z żoną zabalowali na weselu. Szczęka opada jak byli ubrani, tak nie ubiera się żaden weselnik
Michał Fitz
Michał Fitz 10.09.2023 21:38

Kamil Stoch z żoną zabalowali na weselu. Szczęka opada jak byli ubrani, tak nie ubiera się żaden weselnik

Kamil Stoch
fot. Agencja SE/East News

Kamil Stoch i jego żona Ewa nie mogą być nazwani celebrycką parą, bo starają się nie rzucać w oczy, choć ich status śmiało im na to pozwala. Czasem jednak zrobią wyjątek, gdy jest ku temu stosowna okazja. W ten weekend na weselu trudno było oderwać od nich wzrok. 

Kamil Stoch na weselu

Kamil Stoch nie jest typem imprezowicza, bo gdyby był, nie doszedłby w sporcie na sam szczyt. Niemniej, lubi się czasem rozerwać, a w szczególności wtedy, gdy jest co świętować. Teraz taki pretekst miał, bo pobierały się bliskie mu osoby.

Ceremonia zorganizowana została przez rodowitych górali, a takie wesela różnią się od tych, które odbywają się w reszcie kraju. Jednym z charakterystycznych aspektów są kreacje. Te bezpośrednio odzwierciedlają kulturę i folklor regionu.

"Chłopaki do wzięcia": ślubami Jarusia i Gosi oraz Tancerza i Zuzi żyła cała Polska. Szok, jedna z par się rozwodzi

Kamil Stoch w góralskim stroju

Skoczek zdecydowanie czuje się góralem i ciągle kultywuje lokalne tradycje, dlatego nie mógł odmówić sobie wciśnięcia się w regionalny strój. Sportowiec miał na sobie białą koszulę z ornamentem pod szyją, a także grube, góralskie spodnie i kierpce na nogach.

Jeszcze większe wrażenie robiła jego żona. Ewa miała na sobie góralską, zieloną spódnicę w kwieciste wzory. Te znalazły się także na jej granatowej kamizelce, pod którą nałożyła śnieżnobiałą koszulę. Największe wrażenie robiły jednak pokaźne korale zawieszone na jej szyi. Oczywiście też bawiła się tego wieczora w kierpcach.

kamli stoch.JPG
instagram.com/kamilstochofficial

Fani zachwyceni stylizacją Kamila Stocha

Kamil przez lata swojej kariery zebrał wokół siebie grono naprawdę życzliwych fanów. Ci w zasadzie co do jednego byli zachwyceni stylizacją skoczka, choć oczywiście nieco większe komplementy zebrała jego żona.

  • Pięknie Panie Kamilu, ale nie tak pięknie jak Małżonka
  • Panie Kamilu - pięknie wyglądacie
  • Piknie Panocku
  • Kochani pięknie wyglądacie
  • To zdjęcie wygląda jak pocztówka
Tagi: Kamil Stoch
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny