Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ślub Asi i Kamila. Panna młoda zachwyciła, ale ubiorem przebiła wszystkich inna gwiazda "Rolnik szuka żony"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.09.2023 22:37

Ślub Asi i Kamila. Panna młoda zachwyciła, ale ubiorem przebiła wszystkich inna gwiazda "Rolnik szuka żony"

Kamila Boś, Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony"
Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" olśniła kreacją na ślubie Asi i Kamila. Fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp, instagram.com/kamila.bos

Media obiegła dziś wyjątkowo szczęśliwa wiadomość — Kamil Osypowicz i Asia Wielgosz, którzy byli uczestnikami 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Kadry z uroczystości zachwyciły wszystkich fanów show, którzy tak długo wyczekiwali ceremonii jednej ze swoich ulubionych par. Okazuje się jednak, że również wielkie emocje wywołało pojawienie się na ślubie innej gwiazdy “Rolnika”. To, co na siebie założyła, sprawiło, że nie można było oderwać od niej wzroku!

Ślub Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony"

Kamil Osypowicz i Asia Wielgosz wystąpili na łamach 8. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Już od pierwszych chwil spędzonych ze sobą na planie para zaczęła się w sobie zakochiwać. Tak więc gdy Kamil oświadczył się ukochanej w ostatnim odcinku show, jej odpowiedź nie mogła brzmieć inaczej niż “tak”! Niecałe 2 lata od tego wydarzenia, 9 września 2023 roku zakochani wzięli ślub w rodzinnych stronach panny młodej, w kościele św. Andrzeja Boboli w Gębicach.

Kadry z uroczystości, które pojawiły się w mediach społecznościowych, zachwyciły internautów rustykalnym, swojskim klimatem. Szczególnie wielkie poruszenie wywołała suknia ślubna Asi. Jednak pojawienie się na uroczystości innej gwiazdy znanej widzom z programu “Rolnik szuka żony” sprawiło, że obecni na ceremonii goście zaniemówili z wrażenia!

Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę

Internauci pod wrażeniem stylizacji Asi z programu "Rolnik szuka żony"

9 września Asia i Kamil znani z programu “Rolnik szuka żony” wzięli ślub. Już od rana w tym podniosłym dniu towarzyszył im fotograf wynajęty do obsługi całej imprezy. Na jego relacji na Instagramie pojawiły się kadry, które pokazały przygotowania pary do ceremonii. Dzięki nim, a także pozostałym zdjęciom, które w krótkim czasie obiegły internet, fani programu mogli dowiedzieć się, jakie stroje wybrali Asia i Kamil na swój wielki dzień.

Suknia panny młodej prezentowała się olśniewająco. Długa, biała, rozkloszowana kreacja z gorsetem i z odkrytymi ramionami zachwyciła widzów “Rolnik szuka żony”. Internautom od razu rzucił się w oczy również wianek oraz bukiet Asi. Składał się on z polnych kwiatów oraz kłosów zbóż, które razem stanowiły interesujące połączenie. Pan młody zaprezentował się nie gorzej w swoim beżowym garniturze z kamizelką oraz muszką.

Gwiazda z programu "Rolnik szuka żony" zachwyciła stylizacją na ślubie Asi i Kamila

Na ślubie Asi i Kamila znanych z “Rolnik szuka żony” pojawiło się ok. 150 gości. Pośród nich zabrakło niestety Marty Manowskiej. Za to pojawiło się kilka innych dobrze znanych gwiazd z programu, m.in. Kamila Boś. Celebrytka już od rana relacjonowała swoim fanom, że wybiera się na tę imprezę. Gdy zjawiła się na miejscu, spojrzenia zebranych od razu ku niej powędrowały. 

Kamila Boś wybrała na ślub Asi i Kamila krzykliwą, wysadzana kryształkami i cekinami sukienkę mini. Kreacja wyróżniła się oryginalnym wzorem, sporymi wycięciami w talii, a także asymetrycznymi rękawami. Całość gwiazda programu “Rolnik szuka żony” zestawiła ze stonowanymi dodatkami, takimi jak drobna biżuteria, beżowe sandałki na obcasie i torebka w tym samym odcieniu.

Projekt bez nazwy - 2023-09-09T213945.843.png
Fot. instagram.com/kamila.bos
Projekt bez nazwy - 2023-09-09T213914.624.png
Fot. instagram.com/kamila.bos
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny