Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir i Kajra cieszą się z pociechy. Jest nagranie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 18.02.2024 10:48

Sławomir i Kajra cieszą się z pociechy. Jest nagranie

Sławomir i Kajra cieszą się z pociechy. Jest nagranie, fot. KAPiF, Instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo
Sławomir i Kajra cieszą się z pociechy. Jest nagranie, fot. KAPiF, Instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir i Kajra od lat cieszą się dużą popularnością wśród fanów. Para tworzy zgrany duet nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Mimo swojej rozpoznawalności, para stara się zachowywać prywatność. Przed konsekwencjami sławy szczególnie chronią swojego syna. Ostatnio pochwalili się nim jednak w teledysku i mediach społecznościowych. 

Sławomir i Kajra tworzą zgrany związek od 2011 roku

Sławomir i Kajra cieszą się udaną karierą i licznymi fanami. Zainteresowanie publiczności idzie jednak w parze z tym, że także media interesują się ich życiem prywatnym. Małżonkowie wydają się tworzyć zgraną parę, choć w sieci co rusz pojawiają się nowe doniesienia o ich rzekomych sporach, kłótniach, rozwodach czy ciążach. Sławomir w jednym z wywiadów skomentował nawet medialne plotki na ich temat:

Raz w roku Kajra jest w ciąży i dwa razy w roku się rozwodzimy. Jak się pomnoży przez wszystkie lata naszej kariery, to wyjdzie wynik i z ośmioro dzieci – powiedział „Super Expressowi”. 

sławomir kajra
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Kajra i Sławomir – jesienna ramówka TVP 2023, fot. KAPIF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Roksana Węgiel dostała wielki prezent. Kevin zaszalał w Walentynki Danuta Martyniuk przeszła operację. Wiadomo, co się stało

Sławomir i Kajra bardzo bronią swojej prywatności

Z okazji niedawnych Walentynek, Sławomir i Kajra zaprezentowali teledysk do utworu „Nowy świat”. Para zademonstrowała w nim nieznane wcześniej oblicze, a u ich boku można zobaczyć ich 7-letniego syna, Kordiana. Popularni muzycy bardzo chronią prywatność syna, i choć bywa, że pojawia się w ich mediach społecznościowych, zawsze dbają, o to, by nie ujawniać jego wizerunku. W programie „Mamy czas”, Kajra wyjaśniła, dlaczego tak pilnie strzegą swojej prywatności:

Ja bym chciała wrzucić zdjęcia Kordiana i się pochwalić wszystkim tym, co robi. Jak gra marsz imperialny. Bardzo bym chciała, natomiast to jest tak nasze. My dotknęliśmy tej popularności, kiedy naprawdę każdy chce i dotknąć i zrobić sobie zdjęcie i chce bardzo mieć człowieka na własność, że ta prywatność jest bardzo, bardzo cenna.

Kajra i Sławomir, fot. KAPiF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Kajra i Sławomir
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Ona naprawdę ma 91 lat? Sława Przybylska zaskoczyła fanów

Sławomir i Kajra pochwalili się synem

Kordian jest oczkiem w głowie rodziców. Chłopiec przyszedł na świat 9 września i niedawno świętował swoje 7. urodziny. Obecnie uczęszcza do pierwszej klasy podstawówki. Dzięki pracy rodziców, chłopiec ma także szansę na zwiedzanie odległych krajów. 

Sławomir i Kajra w mediach społecznościowych dzielą się materiałami, które mają promować ich najnowszy teledysk. Filmik powstał podczas rodzinnych wyjazdów i nie brak na nim ujęć ich syna Kordiana. Na wszystkich kadrach chłopiec pojawia się jednak tyłem lub ustawiony w taki sposób, że nie widać jego twarzy. W pewnym momencie widzowie mogą zobaczyć między innymi, jak chłopiec rysuje serce na piasku, a także kąpie się w morzu wraz z tatą. 

Sławomir i Kajra pochwalili się synem, fot. Instagram superkajra 1.png
Sławomir i Kajra pochwalili się synem, fot. Instagram/superkajra
Sławomir i Kajra pochwalili się synem, fot. Instagram superkajra 2.png
Sławomir i Kajra pochwalili się synem, fot. Instagram/superkajra
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?