Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani dwa razy osłupieli podczas koncertu Sławomira. Najpierw zadziwił ubiór Kajry, potem doszło do niespodziewanych scen
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.09.2023 09:20

Fani dwa razy osłupieli podczas koncertu Sławomira. Najpierw zadziwił ubiór Kajry, potem doszło do niespodziewanych scen

Fani dwa razy osłupieli podczas koncertu Sławomira
Fani dwa razy osłupieli podczas koncertu Sławomira, fot. KAPiF

Sławomir i Kajra chętnie koncertują i występują razem na scenie z wyraźną przyjemnością. Ostatnio małżeństwo muzyków zaśpiewało na koncercie w Dusznikach, gdzie zadziwili publiczność.

Sławomir i Kajra podziękowali swoim fanom

Sławomir i Kajra tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiej sceny muzycznej. Para tworzy udany związek nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Wokalistka zdecydowała się podziękować fanom w mediach społecznościowych i docenić swoich fanów, dzięki którym ich koncerty są takie wyjątkowe. 

Dziękujemy za tę cudną, wspólną podróż i kolejne spotkanie. Dziękujemy też wszystkim Służbom które zawsze dbają o nasze bezpieczeństwo podczas koncertów. Jesteście niezastąpieni! Tak bawiliśmy się w Dusznikach pod Poznaniem, kolejne koncerty przed nami – dziś Kunów, wpadajcie ! A od 3 września oglądajcie nowy sezon programu TAK TO LECIAŁO.

Tragiczna informacja, zmarł na rękach jej syna. Widzowie "Sanatorium miłości" ślą kondolencje, seniorka przekazała ponure wieści

Żona Sławomira zaskoczyła swoim strojem

Fani Sławomira i Kajry zdążyli się już przyzwyczaić do tego, że podczas ich koncertów dochodzi do zaskakujących zdarzeń. Wokalistka często lubi zachwycić swoim przemyślanym lub nietuzinkowym strojem. Tak było także tym razem.

Na koncercie w Dusznikach Kajra zaprezentowała się w jasnych jeansowych spodenkach oraz połyskującej bluzce o nietypowym kroju. Dzięki jej konstrukcji widzowie mogli podziwiać nie tylko odsłonięte ramiona i plecy wokalistki, ale także jej pępek. Swoją letnią stylizację połączyła z sandałami rzymiankami na płaskim obcasie. 

Sławomir i Kajra zaprosili na scenę uczestniczkę programu „Tak to leciało”

Strój Kajry nie był jednak jedynym zaskoczeniem podczas koncertu w Dusznikach. Wraz ze Sławomirem spełniają się nie tylko na scenie podczas koncertów, ale także prowadzi program „Tak to leciało”. W jednym z odcinków wzięła udział Marta, która na co dzień pracuje jako ratowniczka medyczna. 

Para zdecydowała się zaprosić ją na scenę podczas koncertu w Dusznikach. Wspólnie wykonali utwór „Weselny pyton”, co wzbudziło zaskoczenie i podziw publiczności zebranej pod sceną. 

Program #taktoleciało jest dowodem na to, że nasi uczestnicy to życiowe GWIAZDY, które pięknie oświetlają nam drogę – czytamy w poście.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik