Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To koniec, więcej już takich koncertów nie będzie. Co teraz będzie ze Sławomirem i Kajrą? "Dziękuję mojemu bandowi"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.09.2023 10:42

To koniec, więcej już takich koncertów nie będzie. Co teraz będzie ze Sławomirem i Kajrą? "Dziękuję mojemu bandowi"

Sławomir, Kajra
Sławomir i Kajra ogłosili niespodziewane wieści. Fot. KAPiF

Sławomir i Kajra mieli smutną wiadomość dla wszystkich swoich fanów. Najsłynniejszy duet disco-polo w Polsce właśnie zagrał swój ostatni taki koncert. Informacja, którą małżeństwo opublikowało na swoich mediach społecznościowych, obiegła cały internet. Czy teraz będziemy oglądać ich tylko w “Tak to leciało”?

Sławomir i Kajra ogłosili przygnębiające wieści

Dla większości Polaków wakacje kojarzą się z letnim odpoczynkiem i spokojem. To właśnie wtedy większość z nas wyjeżdża na urlop. Jednak gdy my bawimy się na tak popularnych w tym czasie koncertach i festiwalach, artyści, którzy na nich występują, ciężko pracują, aby dostarczyć rozrywki. Sławomir i Kajra to nie wyjątek. 

Przez całe lato koncerty małżeństwa można było oglądać w różnych miejscach w Polsce. Ich największe występy na muzycznych wydarzeniach były emitowane przez największe telewizje w kraju. Do tego dołączyły nagrania do “Tak to leciało”, którego gospodarzami została para. Przez to wszystko na fanów artystów spadły właśnie niespodziewane wieści.

"Trwaliśmy ramię w ramię", "jest mi bardzo smutno". Małgorzata Socha w nocy przekazała zasmucające wieści

Sławomir i Kajra rezygnują z koncertów

Sławomir i Kajra właśnie ogłosili, że zamierzają pożegnać się z koncertami. Nie chodzi jednak o wszystkie występy, a jedynie te plenerowe. W nawale obowiązków oraz w perspektywie rychłego pogorszenia pogody para musiała zrezygnować z tej formy koncertowania. Smutne wieści właśnie ogłosili na swoich mediach społecznościowych.

Dla wszystkich fanów małżeństwa są też i dobre informacje. Zgodnie z tym, co zapowiadają, nie zamierzają zwolnić tempa. Czeka ich m.in. trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych! Gdzie jeszcze będziemy mogli zobaczyć ich w najbliższym czasie?

Gdzie w najbliższym czasie wystąpią Sławomir i Kajra?

17 września Sławomir i Kajra wystąpią podczas koncertu, "Roztańczona Litwa", który odbędzie się w Solecznikach na Litwie. Jednak to nie wszystko. Po występach para ma zamiar wybrać się w trasę po Stanach Zjednoczonych. Dalej czekają kolejne zagraniczne koncerty w Szkocji i Londynie. Fani mogą być spokojni, emocji dostarczanych przez najsłynniejszą parę disco-polo w najbliższym czasie nie zabraknie!

Dodatkowo Sławomira i Kajrę będzie można na bieżąco co tydzień zobaczyć podczas emisji odcinków “Tak to leciało”. O wszystkim poinformowała Kajra w swoim instagramowym wpisie:

Cześć tu Kajra. Wczorajszego wieczoru zakończyliśmy koncerty plenerowe. Za tydzień widzimy się w Roztańczonej Polsce na Litwie, potem na trasie w USA, po powrocie czeka nas Szkocja, Londyn, w Polsce koncerty klubowe i eventy i oczywiście Sylwester! A co tydzień w niedziele “Tak to leciało”. Nie zwalniamy tempa! Przyśpieszamy!

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?