Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir i Kajra zarobili na „rozpadzie związku”? „Kolorowy film” dementuje wszelkie plotki, cóż za historia
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.01.2024 08:46

Sławomir i Kajra zarobili na „rozpadzie związku”? „Kolorowy film” dementuje wszelkie plotki, cóż za historia

Sławomir i Kajra zarobili na „rozpadzie związku”
Sławomir i Kajra zarobili na „rozpadzie związku”, fot. KAPIF; Canva

Kajra i Sławomir bez wątpienia są jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Para z powodzeniem łączy życie prywatne z prężnie rozwijającą się karierą zawodową. Jakiś czas temu głośno było na temat ich rzekomego rozstania. Czy to możliwe, że para zarobiła na tych plotkach?

Kajra i Sławomir świętują w tym roku 13. rocznicę ślubu

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że twórcy kultowej piosenki “Miłość w Zakopanem” stanowią jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów, który z powodzeniem łączy życie prywatne z zawodowym. Kajra i Sławomir nie tylko od lat występują razem na scenie, ale też od 13 lat stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Wychowują również syna Kordiana, który przyszedł na świat w 2016 roku.

Para od samego początku chwali się swoim uczuciem, a na scenie z łatwością można zobaczyć, jak wielka miłość łączy muzyków. Tym bardziej zaskakujące były plotki na temat rzekomego rozstania gwiazd, które zaczęły krążyć w mediach od kilku miesięcy. Czy to możliwe, że zakochani chcą zakończyć swoje 13-letnie małżeństwo?

To koniec, więcej już takich koncertów nie będzie. Co teraz będzie ze Sławomirem i Kajrą? "Dziękuję mojemu bandowi" Fani dwa razy osłupieli podczas koncertu Sławomira. Najpierw zadziwił ubiór Kajry, potem doszło do niespodziewanych scen

Niesamowita historia miłości Kajry i Sławomira

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak doszło do spotkania popularnego małżeństwa. Wbrew słowom kultowej piosenki Sławomira wcale nie doszło do tego w Zakopanem, lecz w Stanach Zjednoczonych! To właśnie za oceanem para miała możliwość poznać się, pomimo faktu, że wcześniej przez wiele lat obydwoje studiowali w Krakowie w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

Magdalena Kajrowicz wyjechała do Ameryki, aby pracować tam jako kelnerka, a jej przyszły mąż udał się tam na warsztaty muzyczne. Tam też od razu zakochał się w nowo poznanej dziewczynie.

Sławomir miał warsztaty, a ja po prostu pojechałam do roboty jako kelnerka. Gdy się tam spotkaliśmy, Sławomir mnie po prostu nie poznał! Zagadał do mnie w knajpie po hiszpańsku. Ja mu dałam pierogi, a on zostawił mi ogromny napiwek. Może było mu wstyd - opowiadała Kajra w rozmowie z “Faktem”.

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite, jak Kajra i Sławomir zaprezentowali się na ramówce TVP. Ich kreacje naprawdę zwracają uwagę fanów.

Czy Kajra i Sławomir zarobili na plotkach o ich rozstaniu?

Już jakiś czas temu w mediach pojawiły się pierwsze informacje na temat kryzysu, jaki ma być w małżeństwie Kajry i Sławomira. Sama wokalistka skomentowała te doniesienia, twierdząc, że w każdej relacji pojawiają się wzloty i upadki, nie oznacza to jednak nagłego rozstania, o którym wspominają media.

Co ciekawe, para postanowiła wykorzystać wszechobecne plotki o rzekomym końcu ich małżeństwa i już 1 stycznia wypuścili nową piosenkę o nazwie “Kolorowy film”, której teledysk składa się z prywatnych nagrań zakochanych. Co ciekawe, w trakcie widzimy nawet, jak Kajra trzaska drzwiami auta ukochanego, a akcja przenosi się do sali sądowej, gdzie widzimy medialne nagłówki, świadczące o rozwodzie gwiazd.

Jak widać, małżeństwo świetnie wykorzystało medialny szum i plotki, aby nie tylko odpowiedzieć wszystkim ciekawskim, ale też nieźle na tym zarobić, bo piosenka z każdym dniem zyskuje coraz większą popularność!

Źródło: plotek.pl

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces