Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skromnie, ale tak pięknie zaprezentowała się na plaży ukochana Daniela Martyniuka, że ciężko oderwać wzrok! Nieziemski widok
Michał Fitz
Michał Fitz 31.07.2023 21:30

Skromnie, ale tak pięknie zaprezentowała się na plaży ukochana Daniela Martyniuka, że ciężko oderwać wzrok! Nieziemski widok

Daniel Martyniuk
PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News; instagram.com/faustynaaj

Swego czasu o życiu prywatnym Daniela Martyniuka było bardzo głośno. Ten wplątywał się w afery obyczajowe i problemy z prawem. Od jakiegoś czasu jest jednak znacznie spokojniejszy, co może być zasługą jego pięknej, ale bardzo skromnej partnerki.

Partnerka Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu jest w związku z niejaką Faustyną, z którą już w przeszłości coś go łączyło. Ta relacja wygląda na bardzo zdrową, bo plotki dotyczące syna wokalisty są już rzadkością, a wspomniana dwójka w spokoju planuje ślub.

Zanim do tego jednak dojdzie, jeszcze trochę czasu może minąć. Wiadomo bowiem, że zakochani wcale nie muszą mieć wielkiego wsparcia ze strony Martyniuków. Dlaczego?

Opczowska ukryła twarz w dłoniach. Po tym, co wypaliła na wizji "Pytania na śniadanie", reakcja Tomasza Kammela rozkłada na łopatki

Daniel Martyniuk - ślub

Jakiś czas temu Zenek Martyniuk został zapytany przez magazyn “Na Żywo” o kolejny ślub swojego syna. Pierwszy miał bowiem miejsce w 2018 roku. Choć wyprawiono wyjątkowo huczne wesele, tamta relacja zakończyła się po kilkunastu miesiącach.

Właśnie dlatego wokalista niespecjalnie chętnie podchodzi do tematu kolejnego wesela. Wie, że to ogromny wydatek, bo przecież całkiem niedawno go ponosił. Niemniej, młodzi zarzekali się później, że jeśli będę chcieli zorganizować takie przyjęcie, to zrobią to nawet bez wsparcia rodziców.

Ukochana Daniela Martyniuka zachwyca

Pewnie jest kilka osób, które sugerują Danielowi dosyć regularnie, by ten pośpieszył się ze ślubem. W końcu Faustyna to wyjątkowa, naturalna piękność, a poza tym wykształcona kobieta, więc szkoda byłoby zmarnować tę szansę.

Jej urodę widać dobrze chociażby po ostatnim nagraniu, które wrzuciła do sieci. Zaprezentowała się na nim w delikatnym, codziennym makijażu, choć w sieci publikuje też fotki z ostrzejszym make-up'em. W obydwu wydaniach zachwyca.

Faustyna Martyniuk.JPG
Ukochana Daniela Martyniuka
fot. instagram.com/faustynaaj
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania