Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Familiada": "polskie imię męskie kończące się na "-an", padły powalające odpowiedzi
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.07.2023 19:45

"Familiada": "polskie imię męskie kończące się na "-an", padły powalające odpowiedzi

Karol Strasburger, Familiada
Powalające odpowiedzi internautów na pytanie "Familiady". Fot. Kadr z programu "Familiada"

“Familiada” od lat cieszy się niemalejącą popularnością. W odpowiedzi na zainteresowanie fanów, twórcy programu co jakiś czas zadają im w swoich mediach społecznościowych pytania rodem z teleturnieju, na które ci dzielą się kreatywnymi odpowiedziami w komentarzach. Tym razem propozycje internautów okazały się zadziwiające. 

"Familiada": Fani teleturnieju chętnie odpowiadają na pytania od twórców show

Prawdopodobnie nie ma w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby “Familiady”. Popularny teleturniej jest emitowany nieprzerwanie od 1994 roku. Jego prowadzącym od samego początku jest Karol Strasburger, który ubarwia show rozmowami z uczestnikami i żartami.

Wiele osób może na co dzień jedynie pomarzyć o udziale w popularnym programie. To właśnie dla nich twórcy “Familiady” przygotowali internetową wersję gry, w której zadają fanom różnorodne pytania. Tym razem ich odpowiedzi okazały się wyjątkowo podzielone. Część internautów podeszła do zagadnienia poważnie, inni postanowili zaserwować rozbrajające odpowiedzi, przy których czytaniu ciężko powstrzymać śmiech. 

Kaszewiak ze "Sprawy dla reportera" pochwalił się partnerką

"Familiada": Pytanie podzieliło fanów teleturnieju

Oficjalny profil “Familiady” na Facebooku obserwuje niemal 130 tys. internautów. Twórcy teleturnieju wykorzystali ten fakt i zaprosili fanów do wspólnej zabawy. W jednym z postów zadali im pytanie rodem z gry, którą ci zwykle obserwują z zapartym tchem na szklanym ekranie:

Polskie imię męskie kończące się na „-an"?

Internauci rzucili się do sekcji komentarzy. Każdy z nich miał inny pomysł, by kreatywnie odpowiedzieć na zagadkę. Można jednak zauważyć, że pytanie spolaryzowało komentujących. Część z nich zostawiła zabawną ripostę, inni postanowili wziąć sprawę na poważnie i zaskoczyli znajomością oryginalnych imion męskich. 

"Familiada": Najciekawsze odpowiedzi internautów

Pytanie zadane przez twórców “Familiady” nie sprawiło internautom żadnego problemu. Bez zawahania zostawili w komentarzach odpowiedzi takie jak: Gracjan, Maksymilian, Krystian, Adrian, Roman czy Marian. Dodatkowo dołączali do nich zdjęcia popularnych osób lub postaci, które noszą wymieniane przez nich imiona.

Nie zabrakło także mniej poważnych, humorystycznych propozycji: 

  • Karakan z Żoliborza.
  • Może Baran, wiele razy słyszałam, jak żony mówią tak do swoich mężów: „Ty baranie”. Nietypowe imię, ale jednak.
  • Batman.
  • Król boksu Najman.
Tagi: familiada
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik