Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Opczowska ukryła twarz w dłoniach. Po tym, co wypaliła na wizji "Pytania na śniadanie", reakcja Tomasza Kammela rozkłada na łopatki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 31.07.2023 17:19

Opczowska ukryła twarz w dłoniach. Po tym, co wypaliła na wizji "Pytania na śniadanie", reakcja Tomasza Kammela rozkłada na łopatki

Tomasz Kammel, Małgorzata Opczowska
Małgorzata Opczowska popełniła zabawną wpadkę na antenie. fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

“Pytanie na Śniadanie” jest porannym programem emitowanym na żywo. W śniadaniówce z ust prowadzących nie raz padły więc spontaniczne słowa, które wywoływały u widzów salwy śmiechu. Tym razem stało się podobnie — na to stwierdzenie Małgorzaty Opczowskiej ciężko było przejść Tomaszowi Kammelowi obojętnie! Jego zabawny komentarz zdecydowanie ubarwił wczorajsze show.

Małgorzata Opczowska i Tomasz Kammel poprowadzili niedzielne wydanie "Pytania na Śniadanie"

W niedzielnym wydaniu “Pytania na Śniadanie” prowadzący, Małgorzata Opczowska i Tomasz Kammel, postanowili przyjrzeć się nowemu zyskującemu na popularności trendowi, który występuje w związkach. Micro-cheating określa pewne zachowania osób w relacji, które nie są pełnowymiarową zdradą, jednak ich powielanie przyczynia się do nieporozumień między partnerami, a nawet rozpadu związku. 

Aby lepiej zrozumieć przyczynę powstawania micro-cheatingu, do studia “Pytania na Śniadanie” zostali zaproszeni eksperci — psycholog i seksuolog Adam Lewanowicz oraz  II Wicemiss Polonia 2021/2022 Julia Baryga. Podczas rozmowy gości z prowadzącymi w pewnym momencie wywiązał się zabawny dialog, na skutek którego Małgorzata Opczowska aż ukryła twarz w dłoniach…

Martwą dziennikarkę TVP znaleziono w wannie, była w zaawansowanej ciąży. Zwolnili jedynego podejrzanego

"Pytanie na Śniadanie": Małgorzata Opczowska popełniła zabawną "wpadkę"

Już na samym początku segmentu Małgorzata Opczowska zaliczyła lekką wpadkę, ponieważ tłumacząc, że micro-cheating może polegać na wysyłaniu innej osobie “pikantnych” emotikonek, zreflektowała się, że nie ma tak naprawdę pojęcia, jakie mogą do nich należeć. Tomasz Kammel obrócił całą sytuację w żart, jednak widzowie już wtedy mogli zorientować się, że Małgorzata Opczowska raczej nie jest zbyt częstą bywalczynią mediów społecznościowych.

W dalszej części rozmowy dziennikarka zastanawiała się, czy internet nie jest przeszkodą w obecnych relacjach. Zauważyła, że niektórzy ludzie wolą zmienić status związku na Facebooku, niż odważyć się na szczerą rozmowę z partnerem. Ekspert, Adam Lewanowicz, poniekąd przyznał w tym rację, jednak zauważył, że tego typu zachowania w obecnych czasach pojawiają się coraz rzadziej, co spowodowane jest wycofaniem młodych ludzi z Facebooka. 

Ojejku to już po prostu stara jestem bardzo… Co ja mówię dzisiaj, Tomek! – śmiała się przez łzy Opczowska.

"Pytanie na Śniadanie": Tomasz Kammel skomentował wpadkę koleżanki na wizji

Tomasz Kammel nie mógł przejść obojętnie obok tak zabawnej sytuacji. Gdy Opczowska załamała dłonie i ukryła w nich twarz, z trudem hamując śmiech, prezenter żartobliwie stwierdził:

Taka dzisiaj jesteś, jakbyś się “Stranger Things” naoglądała i przeniosło cię do realiów tego serialu… ale to dobry serial!

W całkiem nieoczekiwany sposób okazało się, że dziennikarka nie dysponuje zbyt wielką wiedzą na temat dzisiejszych relacji, które toczą się w internecie. Małgorzata Opczowska prawdopodobnie sama nie korzysta z popularnych platform zbyt wiele, jednak nie chciała dać się zawstydzić powstałą z tego powodu sytuacją. Sprytnie obróciła sytuację w jeszcze większy żart:

W takim razie będzie a propos bardzo, ponieważ teraz muzyka dawna! – zapowiedziała ze śmiechem muzyczny segment programu.

Projekt bez nazwy - 2023-07-31T163148.562.png
Małgorzata Opczowska popełniła zabawną wpadkę na antenie. fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"
Projekt bez nazwy - 2023-07-31T164413.591.png
Małgorzata Opczowska popełniła zabawną wpadkę na antenie. fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania