Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mecz Polska - Austria stoi pod znakiem zapytania? Trwa ewakuacja kibiców w centrum Berlina
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.06.2024 16:19

Mecz Polska - Austria stoi pod znakiem zapytania? Trwa ewakuacja kibiców w centrum Berlina

Mecz Polska-Austria
Fot. screen z x.com/dudi_james

Niebezpieczne warunki atmosferyczne są aktualnie w Berlinie. Nad stolicą Niemiec przechodzi ulewa. Zgodnie z doniesieniami medialnymi okazuje się, że ewakuowano kibiców z głównej strefy kibica przy Bramie Brandenburskiej w Berlinie-Mitte. Przypomnijmy, że dzisiaj Polska reprezentacja na Euro 2024 podejmie Austrię. Jest to mecz o wszystko dla drużyny Michała Probierza.

Na dziś był zaplanowany mecz Polska-Austria

Po pierwszym meczu na Euro 2024, w którym Polska zagrała z Holandią i przegrała 1:2, teraz drużyna Michała Probierza ma szansę ponownie pokazać, na co stać naszych najlepszych piłkarzy. W poprzednim spotkaniu Polska strzeliła gola około 17 minuty, Holandia jednak zremisowała niedługo później. Drużyna przeciwna strzeliła celny strzał na bramkę w drugiej połowie, wygrywając spotkanie. 

Austria to bardzo ciekawy zespół, który potrafi dostosować się do przeciwnika pod względem taktycznym. Nie byłbym tego taki pewny, że zagra z nami tak samo, jak w pierwszym meczu. Po spotkaniu można było wyciągnąć kilka wniosków – powiedział dla portalu laczynaspilka.pl obrońca reprezentacji Polski Bartosz Bereszyński.

Majdan bez hamulców. Nie miał pojęcia, że wszystko idzie na żywo Rodowicz naprawdę to powiedziała o Probierzu. Sama poświęci się dla kadry

Skład polskiej drużyny na mecz z Austrią

Skład polskiej drużyny na mecz z Austrią zmieni się nieco w porównaniu do zespołu, który grał z Holandią. W porównaniu do pierwszego meczu eksperci sugerują kilka zmian w składzie Polaków. Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Austrią na Euro 2024 to Szczęsny - Bednarek, Dawidowicz, Kiwior - Frankowski, Ślisz, Moder, Zieliński, Zalewski - Buksa, Lewandowski.

Już dziś polska drużyna narodowa ponownie będzie miała szansę pokazać, na co ją stać Mecz z Austrią miał rozpocząć się o godzinie 18:00. Kapitan reprezentacji Polski powinien już wystąpić w tym spotkaniu, dzięki czemu wzmocni nasz skład i podniesie szasnę na uzyskanie wyniku, który usatysfakcjonuje zarówno kibiców, jak i samych piłkarzy. 

Mecz Polska-Austria pod znakiem zapytania?

Mecz Polska-Austria, który zaplanowany jest na godzinę 18:00, mimo ulewnej pogody odbędzie się na stadionie olimpijskim w Berlinie. Jak podaje reporter RMF FM, właśnie ewakuowano w centrum Berlina strefę kibica w związku z ulewą, która przechodzi przez stolicę Niemiec.

Czekamy na oficjalne komunikaty UEFA w sprawie spotkania Polska-Austria, które tak bardzo wzbudza emocje, ponieważ od tego meczu zależą losy drużyny Michała Probierza na Euro 2024. O wszystkich informacjach z Berlina dowiecie się na Lelum.pl.