Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siedział w wannie. Cała Polska się z niego śmiała. Tym zajmuje się prywatnie
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 25.06.2024 06:00

Siedział w wannie. Cała Polska się z niego śmiała. Tym zajmuje się prywatnie

Piotr Florczak
Fot. Kadr z serialu "Trudne sprawy" i FB: Piotr Florczak

Każdy z nas kojarzy Dariusza z paradokumentu "Trudne sprawy". Jego słynna scena, gdzie siedział w wannie z butelką wina, a wszędzie były porozrzucane płatki róż podbiła serca widzów, a internauci bardzo szybko podchwycili panujący trend i rozpoczęły się memy z "Dariuszem z wanny". Jednak okazuje się, że aktor-amator teraz zajmuje się całkowicie czymś innym. Nie uwierzycie, co robi na co dzień Piotr Florczak.

Najsłynniejsza scena w polskim paradokumencie

"Trudne sprawy" to paradokumentalny serial, który podbija serca widzów w całej Polsce. Emitowany w telewizji Polsat wylansował już mnóstwo gwiazd, które mogły przez chwilę błyszczeć na ściankach i nie tylko.

Scenarzyści produkcji chcą, aby widz był zaskoczony, a także nie mógł oderwać się od telewizora, czekając na to co przydarzy się jego ulubionym bohaterom. Jednym z nich był między innymi słynny “Dariusz z wanny”, który podbił internet swoją pomysłowością na randkę.

Robert Lewandowski opublikował czarno białe zdjęcie. Piłkarz w żałobie Tomaszewska pokazała ojca Laury. To zdjęcie mówi wszystko

Kim jest Piotr Florczak?

Piotr Florczak ma 51 lat i jest aktorem amatorem. Występował między innymi w takich produkcjach jak: "Dlaczego ja?", "Trudne sprawy", "Pamiętniki z wakacji", a także "Zdrady". 

Okazuje się, że Florczak, który często grał w serialach paradokumentalnych, postanowił jednak pójść w całkowicie inną stronę. Gwiazda Polsatu jest aktywna w social mediach i udostępnił zdjęcie, czym teraz się zajmuje. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tomaszewska pokazała ojca Laury. To zdjęcie mówi wszystko

"Dariusz z wanny" podbija serca wyborców!

Piotr Florczak skończył studia na wydziale matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest nadal aktywny zawodowo jako nauczyciel, jednak poza pracą w szkole udziela się także społecznie i politycznie.

"Dariusz z wanny" mianowicie pochwalił się w mediach społecznościowych swoją wygraną do Rady Miasta w Kępnie. Zobaczcie, jak po tylu latach wygląda gwiazda "Trudnych spraw".