Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To już pewne! Największy powrót w historii "Pytania na śniadanie" w sobotę. Wciąż jest jedna niewiadoma
Michał Fitz
Michał Fitz 26.01.2024 10:35

To już pewne! Największy powrót w historii "Pytania na śniadanie" w sobotę. Wciąż jest jedna niewiadoma

Pytanie na śniadanie
fot. KAPiF; Powrót do Pytania na śniadanie

O dziwo po zmianie władzy w TVP ogromnych czystek kadrowych nie przeszedł tylko serwis informacyjny. Kompletne odświeżenie nastało też w “Pytaniu na śniadanie”. Producenci postanowili postawić na znane twarze. Poza jedną.

Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie"

Choć pierwotnie mówiło się, że nowe szefostwo będzie chciało zostawić 2 najpopularniejsze pary, by nie wywracać świata widzów do góry nogami, ostatecznie tak się nie stało. Ostatnio z show pożegnali się także: Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Iza Krzan i Tomasz Kammel.

W ich miejsce już przyszły 2 nowe pary. Jedna złożona jest z Klaudii Carlos i znanego widzom “Pytania na śniadanie” Roberta El Gendy'ego. Druga z kolei to Robert Stockinger i Joanna Górska.

“Prywatnie nie chciała się kolegować”. Zwolnili go i się wygadał. Tomasz Kammel o "niewyparzonym dziobie" Tadeusz Rydzyk w żałobie, a tu kolejne koszmarne wieści. Ciężki czas dla duchownego, najgorsze chwile?

Wielki powrót do "Pytania na śniadanie"

Producenci odświeżyli format nowymi twarzami, co nie spodobało się widzom. Ci tęsknią do znanych i lubianych. Szefostwo śniadaniówki ma jednak odpowiedź na ich zadowolenie. W tym celu zatrudniono nieco starszą i niewykluczone, że jedną z najbardziej lubianych prezenterek w historii polskiej telewizji - Katarzynę Dowbor!

W rozmowie z “Press” nowa szefowa “Pytania na śniadanie” już potwierdziła pogłoski dotyczące zatrudnienia doświadczonej gwiazdy telewizji. Mało tego, na jej debiut nie trzeba będzie długo czekać. Nastąpi już jutro, czyli w sobotę 27 stycznia.

ZOBACZ TEŻ: Izabella Krzan i Norbi stracili pracę w „Kole fortuny”. Iza ma już plany, sytuacja Norbiego jest katastrofalna. „Jest na bruku”
 

Kto poprowadzi program z Katarzyną Dowbor?

Tysiące, o ile nie miliony telewidzów z niecierpliwością włączą więc sobotnie wydanie “Pytania na śniadanie”, by zobaczyć wielki powrót Katarzyny Dowbor do stacji. A kogo dostrzegą u jej boku? No właśnie tego wciąż nie wiemy, dlatego tym bardziej warto przekonać się na własne oczy.

Szefostwo stacji nie chciało bowiem ujawniać wszystkich swoich asów z rękawa. Nie mamy więc pojęcia, czy będzie to równie doświadczony dziennikarz, czy może właśnie dla kontrastu wybrany został młodszy prezenter. A może to będzie jej syn? Macie jakieś typy?


 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania