Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jakub Rzeźniczak wydał komunikat ws. związku z Pauliną
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.02.2024 17:17

Jakub Rzeźniczak wydał komunikat ws. związku z Pauliną

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak wypowiedział się ws. rozstania z żoną. Fot. AKPA

Jakub Rzeźniczak jest uważany za jednego z największych amantów w polskim show-biznesie. Zasłynął nie tylko dzięki talentowi piłkarskiemu, ale również głośnym romansom, których dopuszczał się nawet w trakcie związku małżeńskiego. Gdy okazało się, że poślubił swoją obecną partnerkę Paulinę, sceptyczni fani nie dawali temu związku zbyt wielu szans na przetrwanie. W ostatnim czasie plotki dotyczące relacji Rzeźniczaka przybrały na mocy, wobec czego piłkarz zdecydował się na wydanie oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Czy rzeczywiście rozstał się z ciężarną ukochaną?

Jakub Rzeźniczak przestał udzielać się w mediach społecznościowych

Jakub Rzeźniczak jest utalentowanym obrońcą, byłym reprezentantem Polski w piłkę nożną w latach 2008-2014. W świecie show-biznesu zasłynął jednak w niechlubny sposób — burzliwe życie miłosne odbiło się na jego wizerunku. Odkąd jednak pod koniec 2022 roku poślubił swoją partnerkę Paulinę Nowicką, plotki na jego temat ucichły. Niestety tylko na jakiś czas, ponieważ w ostatnim czasie sceptyczni fani zaczęli spekulować, że coś niedobrego dzieje się w jego życiu prywatnym.

Odkąd Jakub Rzeźniczak i jego ukochana Paulina ogłosili, że spodziewają się dziecka, w sieci zawrzało. Mimo wielu negatywnych komentarzy para regularnie chwaliła się w internecie kadrami, z których emanowała radość przyszłych rodziców. W ostatnim czasie Jakub oraz Paulina przestali udzielać się w mediach społecznościowych, czym wzbudzili niepokój swoich fanów. Internauci zaczęli snuć teorie, jakoby para przechodziła kryzys w małżeństwie. Dzięki najnowszemu oświadczeniu Rzeźniczaka wiadomo już, jaka jest prawda.

Rzeźniczak rozstał się z ciężarną partnerką? Internauci przedstawiają dowody Jakub Rzeźniczak pokazał twarz córki. Fani nie mają złudzeń, do kogo jest podobna

Internauci spekulują, że Jakub Rzeźniczak rozstał się z ciężarną partnerką

Jakub i Paulina Rzeźniczak, którzy jak dotąd chętnie udzielali się w mediach społecznościowych, nagle zamilkli. Na profilach pary przestały się ukazywać zdjęcia, które pokazywały ich jako szczęśliwych rodziców oczekujących narodzin dziecka. Ich fani zaczęli bić na alarm i wieszczyć rychły koniec ich związku. W sieci znaleźli kilka “dowodów”, które miałyby popierać tę teorię.

Jakiś czas temu Jakub Rzeźniczak zelektryzował społeczność internautów, “lajkujac” komentarz, który w przykry sposób odnosił się do wyglądu ciężarnej Pauliny. Kolejnym argumentem podawanym przez fanów jest fakt, że para postanowiła zmienić ustawienia swoich profili na prywatne. Część osób sądzi, iż to dlatego, że mają coś do ukrycia. Inni spekulują, że być może Paulina Rzeźniczak już urodziła i małżeństwo chce mieć po prostu więcej spokoju, również w mediach społecznościowych. 

Niespodziewanie Jakub Rzeźniczak postanowił przerwać milczenie i zdradził, co tak naprawdę dzieje się w jego małżeństwie. Fani są zaskoczeni.

Projekt bez nazwy - 2024-02-16T171409.981.png
Jakub Rzeźniczak wypowiedział się ws. rozstania z żoną. Fot. AKPA
Projekt bez nazwy - 2024-02-16T171419.612.png
Jakub Rzeźniczak wypowiedział się ws. rozstania z żoną. Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Paulina Rzeźniczak jest w ciąży?! Fani ślą gratulacje pod jej niesłychanym nagraniem z Jakubem

Jakub Rzeźniczak rozwiał wątpliwości dotyczące związku z Pauliną

Ponieważ Jakub Rzeźniczak przestał udzielać się w mediach społecznościowych, społeczność jego fanów drży z niepokoju. Choć do tej pory piłkarz konsekwentnie milczał, zdecydował się porozmawiać z dziennikarzami portalu “Party”. W dosadny sposób skomentował plotki dotyczące swojego małżeństwa. Czy rzeczywiście spełnił się najgorszy scenariusz, który pisali internauci?

U nas wszystko dobrze i pozdrawiamy serdecznie – oświadczył Rzeźniczak.

Oprócz udzielenia krótkiego komunikatu w sprawie swojego małżeństwa gwiazdor odniósł się także do kwestii “polubienia” niechlubnych komentarzy dotyczących jego żony. Jakub Rzeźniczak wyjaśnił, że dodał do nich emotikonki śmiejącej się buźki, które symbolizują wyśmianie opinii pisanych przez “smutnych ludzi".

Spodziewaliście się takiego tłumaczenia?

Projekt bez nazwy - 2024-02-16T171502.559.png
Jakub Rzeźniczak wypowiedział się ws. rozstania z żoną. Fot. AKPA