Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rzeźniczak dementuje plotki? Dodał zdjęcie prosto z łóżka
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 19.02.2024 13:44

Rzeźniczak dementuje plotki? Dodał zdjęcie prosto z łóżka

Instagram.com/jakubrzezniczak25, Rzeźniczak dementuje plotki o rozstaniu
Fot. Instagram.com/jakubrzezniczak25, Rzeźniczak dementuje plotki o rozstaniu

Jakub Rzeźniczak od dłuższego czasu jest pod lupą. Odkąd jego życie prywatne mogłoby być doskonałym materiałem na serial, a przy okazji sam piłkarz swoimi wypowiedziami podsyca plotki, spekulacje wokół jego najnowszej relacji nie cichną. Szczególnie że kobieta przed chwilą urodziła dziecko. Widać jednak, że parze wyjątkowo zależy na tym, aby zdementować pogłoski o rozstaniu. To zdjęcie mówi wiele, ale czy wszystko?

Jakub Rzeźniczak znowu został ojcem

Jakub Rzeźniczak miał już okazję doświadczyć radości bycia ojcem. Jednak, jak widać, ta relacja jest dla niego najważniejsza, a związek ze świeżo upieczoną mamą przetrwał próbę czasu. Mimo to jego błędy przeszłości mocno się za nim ciągną, co przeradza się w spekulacje.

W ostatnim czasie piłkarz i jego ukochana, byli podejrzanie cicho w social mediach. To wzbudziło konsternację wśród internautów, którzy zaczęli przypuszczać, że para rozstała się chwilę przed porodem.

Pierwszy wpis żony Nawalnego po jego śmierci. Serce aż kołacze Justyna Steczkowska SKOMENTOWAŁA zwycięstwo Luny! Mocne słowa

Jakub Rzeźniczak i Paulinka są nadal razem?

To jednak nie wszystkie plotki wokół tej pary. Detektywni z internetu dopatrzyli się, że pod jednym z artykułów zamieszczonych na facebooku pojawiło się sporo negatywny komentarzy, zahaczających o Paulinkę. Co ciekawe, Jakub polubił większość z nich.

Trzeba przyznać, że przypuszczenia fanów nie były zatem bezpodstawne. Niektórzy natomiast wprost mówili, że powód zniknięcia leży gdzieś indziej.

Sielankowe życie w rodzinie Rzeźniczaków

Przypuszczenia tych drugich okazały się zasadne, bowiem para usnęła się z internetu, gdyż na świecie pojawiła się ich pociecha. Jak widać, potrzebowali czasu dla siebie. Antosi jest oczkiem w głowie rodziców, a sam Jakub nie może napatrzyć się na swoje dziewczyny.

Często robi im fotki, nawet dość intymne w łóżku. Do tego dodaje je na social media. Czy próbuje dzięki temu uciąć plotki na temat rozstania? Czas pokaże. Na pewno trzeba powiedzieć, że żona Rzeźniczaka wygląda kwitnąco nawet w domowym wydaniu.

Paulina Rzeźniczak z dzieckiem
Fot. Instagram.com/jakubrzezniczak25, Paulina Rzeźniczak z dzieckiem
Jakub Rzeźniczak z dzieckiem i żoną
Fot. Instagram.com/jakubrzezniczak25, Jakub Rzeźniczak z dzieckiem i żoną