Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magdalena Stępień zabrała głos nt. Rzeźniczaka. Podsumowała byłego partnera
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.11.2022 17:30

Magdalena Stępień zabrała głos nt. Rzeźniczaka. Podsumowała byłego partnera

Magdalena Stępień
fot. Instagram/magdalena___stepien

Magdalena Stępień pierwszy raz od śmierci swojego synka Oliwiera postanowiła wrócić do mediów i udzielić wywiadu na temat swojego obecnego samopoczucia. Modelka odpowiedziała również na pytania dotyczące jej byłego ukochanego.

Gwiazda zdecydowała się na szczerą rozmowę dotyczącą tego, jak czuje się po kilku miesiącach od pożegnania ukochanego dziecka. W lipcu 2022 roku Oliwier Rzeźniczak zmarł w Izraelu. Tego dnia była przy nim zarówno jego mama, jak i tata – piłkarz Jakub Rzeźniczak.

Teraz kobieta postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań i zdradzić, czy ma żal do byłego partnera o jego zachowanie podczas choroby synka.

Magdalena Stępień udzieliła pierwszego szczerego wywiadu

Modelka rozmawiała z portalem „o2”, który wypytał ją o relację z Jakubem Rzeźniczakiem. Warto bowiem przypomnieć, że para rozstawała się w dosyć napiętej atmosferze, tylko podsyconej przez później zdiagnozowaną chorobę syna. Choć piłkarz miał być zaangażowany w leczenie dziecka, więcej zajmowała się nim matka. Czy w takim razie może coś byłemu partnerowi zarzucić?

Jak zaznaczyła w wyżej wspomnianej rozmowie, nie chce tego robić, bo nie czuje się osobą, która ma do tego prawo. Stwierdziła, że to Jakub sam powinien zrobić sobie rachunek sumienia.

Ja nie wydaję osądów i nie chcę oceniać jego zachowania. Każdy odpowiada za siebie i swoje czyny — skwitowała Magdalena Stępień.

Czy Magdalena Stępień żałuje związku z Rzeźniczakiem?

Biorąc pod uwagę fakt, że związek Rzeźniczaka i Stępień rozpadł się jeszcze w trakcie jej ciąży, można było spodziewać się, że modelka uzna, że żałuje tej relacji. Stwierdziła jednak, że tak nie jest i wytłumaczyła dlaczego.

– Ciężkie pytanie, bo musiałabym powiedzieć, że żałuję Oliwiera, mojego synka. Myślę, że nie żałuję. Niczego nie żałuję w życiu. Wszystko jest jakąś lekcją, jest w stanie czegoś nauczyć — wyjaśniła Magdalena Stępień.

Jednocześnie wyjawiła jednak, że Rzeźniczak jako osoba, jest jej już zupełnie obojętny. Zamknęła już rozdział życia z nim związany i nie chce do niego niepotrzebnie wracać, dlatego stara się nie wiązać z nim żadnych emocji.

A jak czuje się modelka? Dwa dni temu publikowała w mediach społecznościowych post, w którym informowała, że powoli dochodzi do siebie po tym niewyobrażalnie ciężkim okresie. Podziękowała przy okazji fanom za słowa wsparcia. Te bardzo dużo dla niej znaczą.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: Plotek/ o2