Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niebywałe sceny w TzG. Gorący pocałunek na scenie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.04.2024 14:45

Niebywałe sceny w TzG. Gorący pocałunek na scenie

Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk
fot. KAPIF

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" tradycyjnie uczestnicy zapewnili widzom całą masę emocji... ale jedna para sprawiła, że widzowie zaniemówili z wrażenia. Takich rzeczy jeszcze na parkiecie tanecznego show jeszcze nie widzieliśmy.

Niebywałe sceny w "Tańcu z gwiazdami". Doszło do pocałunku!

Maffashion i Michał Danilczuk w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" dali przedstawienie, które przesłoniło wszystkie taneczne popisy w programie. Po zakończeniu tańca Danilczuk publicznie wyznał swoje uczucie do Maffashion. To jednak nie wszystko.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, i Michał Danilczuk w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" zaprezentowali swoje tango, które, choć nie spotkało się z najlepszymi ocenami jurorów, to na zawsze pozostanie w pamięci widzów. Ich zmysłowy występ zakończył się gorącym pocałunkiem na scenie, który wywołał burzę emocji wśród publiczności i prowadzących.

Julia
fot. KAPIF
Beata Tyszkiewicz za żadne skarby nie wróci do Tzg. Dlaczego? To dla Maseraka najlepszy czas! Został jurorem, a teraz takie wieści

Maffashion i Michał Danilczuk podgrzali atmosferę na parkiecie. O ich romansie mówi się od dawna

Po tanecznym popisie Michał Danilczuk niemal otwarcie wyznał swoje uczucie do Maffashion, co stanowiło niespodziankę dla wielu, choć ich romans na parkiecie od pewnego czasu był elementem namiętnych spekulacji. Fakt, że zrobił to publicznie, tym bardziej rozgrzał atmosferę wokół tej pary.

Choć mógł to być zaplanowany element choreografii, to widzowie nie mieli najmniejszych wątpliwości, że usta pary na długo złączyły się ze sobą. Ten fakt nie uszedł uwadze prowadzących i gospodarzy programu.

Kiedy Julia pójdzie w tango to... - zaczęła Paulina Sykut-Jeżyna, zwracając uwagę na to, co wydarzyło się parę minut wcześniej.
Ze mną - przerwał jej Michał Danilczuk, podkreślając, że na takie zachowanie Maffashion może sobie pozwolić tylko z nim.

Z programem pożegnali się Aleks i Izabela. Widzowie zawiedzeni

Choć para wzbudziła wiele emocji i najwyraźniej świetnie się czuje w swoim towarzystwie, to nie wszyscy uczestnicy programu zeszli z parkietu w równie świetnym nastroju. Z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska - decyzja ta wywołała spore zdziwienie i smutek wśród widzów, którzy nie mogli uwierzyć, że taka utalentowana para musi pożegnać się z programem. W komentarzach nawet wskazywano celebrytów, którzy prezentują znacznie niższy poziom i w pierwszej kolejności powinni się pożegnać z programem.

Wygląda na to, że emocje w "Tańcu z Gwiazdami" będą tylko narastać, a kolejne odcinki mogą przynieść całą masę niezapomnianych występów i zaskakujących momentów. Kto będzie kolejną gwiazdą, która pożegna się z tanecznym show? Macie jakieś typy?

Michał Danilczuk i Julia
fot. KAPIF