Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koncert Sławomira i Kajry nagle przerwany. Ludzie zaczęli krzyczeć, gwiazdor w szoku, po tym co się stało
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 16.05.2023 18:06

Koncert Sławomira i Kajry nagle przerwany. Ludzie zaczęli krzyczeć, gwiazdor w szoku, po tym co się stało

Sławomir i Kajra
fot. KAPiF

Sławomir i Kajra to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce duetów muzycznych. Tworzą oni parę nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Na jednym z ostatnich koncertów doszło do nieoczekiwanej sytuacji.

Muzycy występowali w Piekarach Śląskich. Warunki pogodowe podczas tego wydarzenia nie były najlepsze i przez to sprzęty niezbędne do prawidłowego przebiegu koncertu odmawiały posłuszeństwa.

Awaria nagłośnienia podczas koncertu Sławomira i Kajry

Podczas występu Sławomira i Kajry awarii uległo nagłośnienie, jednak nikomu nie przeszkodziło to, że małżeństwo musiało przerwać na kilka minut śpiewanie. 

Na wysokości zadania stanęła publiczność, której udzieliła się pozytywna energia bijąca od muzyków i fani samodzielnie śpiewali hity wykonywane przez muzyków. Nagraniem z całego zajścia w mediach społecznościowych pochwaliła się Kajra.

"Śmierć Kamilka zmusiła mnie do działania". Słyszała krzyki i nie wytrzymała, wtargnęła do mieszkania

Fani reagują na awarię na koncercie Sławomira

- Cześć tu Kajra, Piekary Śląskie, coście tam odczynili. Poszła taka energia ze sceny i publiczności, że trzy razy nam korki wywaliło. No to była MOC!!!! Bardzo Wam dziękujemy za ten wspaniały koncert! Będzie zapamiętany, a moje chłopaki jak zawsze petarda! Jesteście najlepsi - napisała w opisie nagrania kobieta.

Pomimo chwilowego braku muzyki fani i tak bawili się świetnie. Zdarzenie nie uszło uwadze internautów, którzy docenili zachowanie Sławomira i jego żony.

- Brawa za reakcję na scenie przy takiej sytuacji - pisze jeden z fanów.

- To była petarda, uwielbiam was! - wyznaje internauta.

Sławomir i Kajra wystąpili w programie "Jaka to melodia"

Małzeństwo cały czas świetnie się dogaduje i widzieliśmy to niedawno podczas specjalnego wydania teleturnieju “Jaka to melodia”, gdzie pomimo tego, że ze sobą rywalizowali, to i tak wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze.

Początkowo lepiej szło Sławomirowi, jednak Kajra szybko go dogoniła i długo nie było wiadome, kto z nich zamelduje się w finale. Ich potyczka skończyła się buziakiem na wizji programu.

Tagi: Sławomir
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik