Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Rolnik szuka żony”: Niewyobrażalne, jak Darek potraktował Nicolę. Wybaczyła mu na wizji. “Jestem w szoku, że można tak bardzo kłamać”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.12.2023 11:10

“Rolnik szuka żony”: Niewyobrażalne, jak Darek potraktował Nicolę. Wybaczyła mu na wizji. “Jestem w szoku, że można tak bardzo kłamać”

“Rolnik szuka żony”: Niewyobrażalne, jak Darek potraktował Nicolę
“Rolnik szuka żony”: Niewyobrażalne, jak Darek potraktował Nicolę, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Za nami finałowy odcinek programu “Rolnik szuka żony”, który do teraz odbija się szerokim echem w mediach. Wszystko z powodu nieoczekiwanych zwrotów akcji i zaskakujących rezultatów, jakie zobaczyliśmy w ostatnim wydaniu show. Niewiarygodne, jak tego dnia zachował się Dariusz i co powiedział wówczas Nicoli.

Szokujący finał programu "Rolnik szuka żony"

W niedzielę 10 grudnia 2023 roku o godzinie 21:30 odbył się długo wyczekiwany finałowy odcinek programu “Rolnik szuka żony”. Właśnie wtedy piątka rolników pojawiła się w studiu Marty Manowskiej, aby opowiedzieć jej o swoim życiu uczuciowym i rozwoju związków zawartych w trakcie trwania show.

Nie da się zaprzeczyć, że nie tak internauci wyobrażali sobie ten odcinek, a to, co wydarzyło się w życiu rolników, pozostawiło ich w osłupieniu. Faworyci telewidzów, czyli Sara i Artur rozstali się w nieprzyjemnej atmosferze, a Waldemar zamiast Ewy w ostatniej chwili postawił jednak na Dorotę. Równie głośno jest o Darku, który postanowił zerwać ze swoją ukochaną Nicolą. Niesamowite, jak potraktował ją uczestnik reality show.

Oto wielcy zwycięzcy „Rolnik szuka żony”. Nie brakło wzruszeń i silnych emocji. Zobaczcie przebieg wydarzeń ”Rolnik szuka żony”: Ewa obnażyła Waldemara na wizji. Trudno uwierzyć, że mógł tak potraktować jej rodziców

"Rolnik szuka żony": Dariusz zerwał z Nicolą przez smsa!

Okazało się, że relacja ulubieńców publiczności miała niesamowicie burzliwy przebieg. Z pozoru para wydawała się wręcz idealnie dobrana, a większość internautów wróżyła im świetlaną przyszłość. Niestety, okazało się, że na krótko po zakończeniu pracy na planie “Rolnik szuka żony” Darek zaczął motać się ze swoimi uczuciami.

We wrześniu Nicola odwiedziła ukochanego na jego gospodarstwie, gdzie zakochani mieli okazję spędzić wspólny tydzień. Dziewczyna wyznała, że już wtedy czuła, że rolnik się od niej oddala, ale gdy podejmowała z nim rozmowę, ten zapewniał ją, że wszystko jest w porządku. Niestety, jej przeczucia okazały się słuszne, bo po powrocie do domu otrzymała wiadomość, w której gwiazdor “Rolnik szuka żony” poinformował ją o zerwaniu.

ZOBACZ TEŻ: Waldek w szczerym wyznaniu o Ewie. Co na temat byłej ukochanej uważa gwiazdor “Rolnik szuka żony”?

"Rolnik szuka żony": Nicola zarzuca Dariuszowi kłamstwo w finałowym odcinku!

Co więcej, Dariusz jest święcie przekonany, że już podczas wizyty Nicoli w jego domu dał jej wyraźnie do zrozumienia, że jego uczucie wygasło, a on nie widzi dla nich przyszłości. Dziewczyna przekonywała jednak Martę Manowską, że rolnik na każdym kroku zapewniał ją o swoim uczuciu, a nawet podczas pożegnania na peronie czule ją pocałował!

W finałowym odcinku “Rolnik szuka żony” Nicola wyznała, że czuje się poniżona sposobem, w jaki jej ukochany zakończył relację. Ujawniła też, że spotkanie z nim jest dla niej niesamowicie niekomfortowe.

Jakbyś to powiedział wcześniej, a nie zerwał ze mną przez Internet po całym tygodniu spędzonym razem. Jest to dla mnie niekomfortowe, bo ostatni raz, jak go widziałam to jeszcze z nim byłam

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!