Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzinna tragedia ściska za serce. Ledwo miesiąc temu córka Głogowskiej na ślubie Arka i Anety sypała ryżem
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 29.05.2023 11:13

Rodzinna tragedia ściska za serce. Ledwo miesiąc temu córka Głogowskiej na ślubie Arka i Anety sypała ryżem

Anna Głogowska z córką, ślub Arka i Anety
fot. Instagram/annaglogowska_official

Anna Głogowska 28 maja ogłosiła smutną wiadomość. Tancerka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o śmierci jej brata, Arka. Głogowska pożegnała brata czułym wspomnieniem jego uśmiechu. 

Nie tak dawno mężczyzna poślubił swoją partnerkę Anetę, w ceremonii wzięła udział także córka tancerki. 

Anna Głogowska podzieliła się zdjęciami ze ślubu brata

Anna Głogowska podzieliła się informacją o ślubie swojego brata, który miał miejsce 15 kwietnia 2023. Para pobrała się na kameralnej uroczystości, w której towarzyszyła im najbliższa rodzina. 

– 15 kwietnia 2023. Julka właśnie sypnęła ryżem Młodej Parze na SZCZĘŚCIE… HURRRA! Nareszcie! Aneta i Arkadiusz Głogowscy Ps. I wszyscy mamy od teraz te same inicjały „AG” – napisała tancerka w poście na Instagramie. Zdjęcia z tego radosnego dnia wykorzystała także ogłaszając smutną wiadomość. 

Gąsowski i Romanowska przesyłają kondolencje. Anna Głogowska poinformowała o nagłej śmierci bliskiej osoby

Anna Głogowska poinformowała o śmierci brata

Anna Głogowska poinformowała o śmierci brata w wymownym i wzruszającym poście, który opublikowała na swoim profilu na Instagramie:

– Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie……… – napisała. 

Przyczyna śmierci Arkadiusza Głogowskiego nie została podana do wiadomości publicznej. 

Anna Głogowska pożegnała brata. Wspiera ją były partner

Annę Głogowską w tych trudnych chwilach wspiera Piotr Gąsowski, czyli jej były partner oraz ojciec jej córki Julii. W komentarzu pod informacją o śmierci brata tancerki napisał:

– Aniu… jesteś dzielna, byłaś dzielna, będziesz dzielna… dobrze, że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy… Arek odszedł z przeświadczeniem, że Go kochasz… że był dla Ciebie bardzo ważny… Dla Julci też… Zrobiłaś, co mogłaś, żeby Arek to poczuł…Przytulam, współczuję , wspieram… – czytamy.

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Tagi: śmierć
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!