Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gąsowski i Romanowska przesyłają kondolencje. Anna Głogowska poinformowała o nagłej śmierci bliskiej osoby
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.05.2023 09:15

Gąsowski i Romanowska przesyłają kondolencje. Anna Głogowska poinformowała o nagłej śmierci bliskiej osoby

Anna Głogowska
fot. KAPIF; Instagram/@annaglogowska_official

Anna Głogowska właśnie przekazała dramatyczne wieści ze swojej rodziny. Gwiazda pożegnała swojego ukochanego brata Arka. Tragiczne informacje minionej nocy.

Pod chwytającym za serce postem tancerki natychmiast pojawiły się słowa wsparcia i kondolencje przesyłane przez kolegów i koleżanki z branży. Swój komentarz pozostawił między innymi Piotr Gąsowski oraz Elżbieta Romanowska.

Anna Głogowska pożegnała ukochanego brata

Tancerka zamieściła wzruszający czarno-biały post, pod którym poinformowała internautów o nagłej i niespodziewanej śmierci swojego ukochanego brata Arka. Gwiazda pożegnała go za pomocą krótkiego stwierdzenia, że miał najpiękniejszy uśmiech na całym świecie.

Jeszcze niedawno starszy brat Anny Głogowskiej ożenił się ze swoją partnerką Anetą, a ich uroczystość zaślubin stała się przyczyną rodzinnej sesji zdjęciowej, której efektami chętnie dzieliła się wtedy sama gwiazda, Obecnie wykorzystała zdjęcia, aby pożegnać członka swojej najbliższej rodziny.

Najnowszy ślad ws. zaginionego małżeństwa. "Wyjechali w nieznane miejsce"

Anna Głogowska żegna brata za pomocą wzruszających zdjęć

Teraz na profilu tancerki po raz kolejny pojawiły się zdjęcia ze ślubu Arkadiusza Głogowskiego. Tym razem jednak gwiazda dzieli się nimi z całkowicie innego powodu. Na kilku czarno-białych fotografiach widzimy nie tylko ślubującego miłość mężczyznę, ale też wspólne rodzinne chwilę Anny Głogowskiej i jej brata.

Na samym końcu była tancerka programu “Taniec z gwiazdami” pokazała dwa zdjęcia z dzieciństwa, na których pozuje i wygłupia się wraz ze starszym bratem. 

Gąsowski i Romanowska składają kondolencje Annie Głogowskiej

Pod profilem gwiazdy na Instagramie natychmiast pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i kondolencji od fanów, a także kolegów i koleżanek z polskiego show-biznesu. Jednym z pierwszych komentujących był oczywiście Piotr Gąsowski - były partner, a obecnie bliski przyjaciel tancerki.

-Aniu… jesteś dzielna, byłaś dzielna, będziesz dzielna… dobrze, że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy… Arek odszedł, z przeświadczeniem, że Go kochasz… że był dla Ciebie bardzo ważny… Dla Julci też… Zrobiłaś, co mogłaś, żeby Arek to poczuł… Przytulam, współczuję, wspieram… - napisał pod zdjęciem aktor.

Chwilę później wzruszający wpis Anny Głogowskiej skomentowała  inna koleżanka ze stacji Polsat - Elżbieta Romanowska. Aktorka również okazała swoje wsparcie. W ślad za nią podążyła też piosenkarka Magda Steczkowska.

-Aneczko ukochujemy mocno i z całych sił tulimy do serca. Wyrazy współczucia - napisała na Instagramie nowa prowadząca “Nasz nowy dom”

-Aneczko, bardzo mi przykro. Przytulam mocno Ciebie i całą rodzinę - skomentowała post siostra Justyny Steczkowskiej.

Zobacz post:

Anna Głogowska insta.jpg
fot. Instagram/@annaglogowska_official
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny