Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Podano szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna. Szok, kto przekazał informację. Rodzina pogrążona w żalu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.12.2023 17:24

Podano szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna. Szok, kto przekazał informację. Rodzina pogrążona w żalu

Podano szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna
Podano szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna, fot. Instagram/@gabriel_seweryn

Dramatyczna śmierć Gabriela Seweryna obiła się szerokim echem w mediach. Gwiazdor programu “Królowe życia” zmarł 28 listopada 2023 roku w wieku 56 lat. Teraz ujawniono szczegóły dotyczące jego pogrzebu. Wiemy, gdzie zostanie pochowany projektant.

Tajemnicze okoliczności śmierci Gabriela Seweryna

O śmierci Gabriela Seweryna wie już chyba każdy. Celebryta i projektant futer znany z „Królowych życia” odszedł 28 listopada 2023 roku. Jak podaje portal głogów.naszemiasto.pl, mimo długiej walki o jego zdrowie nie udało się go uratować.

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – podaje portal glogow.naszemiasto.pl.

Wiadomość ta została potwierdzona również przez rzeczniczkę szpitala. Śledztwo oraz sekcja zwłok nie wykazały chwilowo żadnych nowych informacji poza tym, że 56-latek zmarł z powodu nagłego zatrzymania krążenia.

Rozpaczliwe wieści od Edzi ws. Gabriela Seweryna. To działo się chwilę przed śmiercią. Plany legły w gruzach Gosia Andrzejewicz wyjawiła, co Gabriel Seweryn zrobił dla niej przed śmiercią. Teraz aż trudno jej funkcjonować

Przerażające okoliczności śmierci Gabriela Seweryna

Niespodziewana śmierć uczestnika “Królowych życia” była o tyle przerażająca, że zaledwie kilka chwil przed wylądowaniem w szpitalu Gabriel Seweryn rozpoczął transmisję live na swoim profilu na Instagramie. W nadawanym na żywo przekazie zapłakany projektant wyznał, że czuje się tragicznie i bardzo boi się śmierci.

Chwilę później głos w sprawie zabrali sąsiedzi gwiazdora, którzy zgodnie wyznali, że Gabriel Seweryn prowadził bardzo imprezowy styl życia, a jego huczne przyjęcia i głośne awantury zakłócały spokój mieszkańców. Na ten temat wypowiedziała się również jego przyjaciółka, która potwierdziła słowa sąsiadów i wyznała, że projektant zmagał się z ciężkim uzależnieniem.

Z Gabrysiem znałam się od pięciu lat. Poznaliśmy się w pracy. To był naprawdę fajny facet, ale bardzo się zmienił w ciągu ostatnich trzech lat. Był bardzo wrażliwy, miał artystyczną i romantyczną duszę. Nie odnajdował się do końca w tym świecie. 

Kiedy odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna?

Teraz przekazano kolejne wieści w sprawie popularnego projektanta. Pogrzeb Gabriela Seweryna odbędzie się w środę 6 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 w Kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie. Po mszy żałobnej odbędzie się uroczyste odprowadzenie zmarłego na lokalny cmentarz.

Informację na ten temat udostępnił na swoim profilu na Instagramie Rafał Grabias, u boku którego Gabriel Seweryn wystąpił w programie TTV. Panowie byli wówczas parą.

Pogrzeb Gabriela Seweryna.jpg
Kiedy odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. Instagram/@rafalgrabias
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego