Lifestyle.Lelum.pl > Programy > ”Anna sprząta”. Jakub z “Rolnik szuka żony” wprost o podziale obowiązków w domu na wymownym zdjęciu. Ten to się ustawił
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.01.2024 12:57

”Anna sprząta”. Jakub z “Rolnik szuka żony” wprost o podziale obowiązków w domu na wymownym zdjęciu. Ten to się ustawił

Anna i Jakub Rolnik szuka żony
AKPA, "Rolnik szuka żony" prod. TVP

Mimo tego, że jesteśmy w środku zimy, miłość Anny i Jakuba rozkwita. Para poznała się w 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Przeglądając ich media społecznościowe nie sposób nie zwrócić uwagi na to, jak intensywnie rozwijają swoją relację. Za nimi już przeprowadzka, zaręczyny oraz… podział obowiązków domowych. 

Rolnik szuka żony - popularny program połączył kolejną parę

Za nami już 10 edycja hitowego programu telewizyjnej “Jedynki”. Finałowy odcinek “Rolnik szuka żony” oglądało niecałe 3 miliony widzów. Choć niektóre pary nie przetrwały próby czasu, jedna z rolniczek ma już na palcu pierścionek zaręczynowy.

Pod koniec ubiegłego roku Jakub, uczestnik reality show, udostępnił na swoich mediach społecznościowych uroczy wpis. 

“Czasami od szczęścia dzieli nas… jedno połączenie… jedna rozmowa… jedno wyznanie… jedno spotkanie”

  • napisał uczestnik.
jakub anna instagram
Źródło: Instagram @aniaderbiszewska
Szok, na co Bardowscy natknęli się w polskich górach. Grzegorz ZARYZYKOWAŁ. Pożałował tego? Tylko u nas: "Przede wszystkim nie zwariować". Bohaterka "Rolnika" ze zdumiewającym wyznaniem. To będzie ciężki rok

Wspólne życie Jakuba i Anny z programu "Rolnik szuka żony"

Para nie odpoczywa po programie. Jakub jeszcze w październiku zdążył się przeprowadzić do domu Anny pod Kaliszem. Obecnie trwa remont, a w planach jest już ślub i wesele. Tak mówił o wspólnych planach w finale show:

“Razem z Anią włożyliśmy w ten związek jakąś pracę, włożyliśmy uczucia, zaufanie, też dużo szczerości. To zaowocowało tym, że dziś z Anią tworzymy naprawdę fajną relację”

 

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska przekazała wieści ze szpitala. „Taki jeden mi się na oddziale przypałętał i nie chce się odczepić”

Podział obowiązków bohaterów programu "Rolnik szuka żony"

Jak się okazało, role w związku również zostały już podzielone. Jakub zakomunikował na swoim Instagramie, że jest zadowolony z objętego przez siebie stanowiska

Jakub postawił na tworzenie i ekspresję w kuchni - to spod jego rąk wyszły tatary i inne smakowite przystawki. Jak wynika z relacji w mediach społecznościowych, Anna natomiast zajmuje się sprzątaniem po gotowaniu narzeczonego. Co myślicie o takim podziale obowiązków?

jakub anna obowiązki.png
Źródło: Instagram @jakub_manikowski

Źródła: TVP, party.pl, pomorska.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania