Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poślubiła muzułmanina po 3 spotkaniach. Wyznała, co było dalej
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.02.2024 14:36

Poślubiła muzułmanina po 3 spotkaniach. Wyznała, co było dalej

mama Marietty Witkowskiej
Mama gwiazdy TVN poślubiła muzułmanina po 3 spotkaniach. Fot. instagram.com/bismillah_i_do_przodu

Program “Dzień Dobry TVN” słynie z zapraszania do studia niezwykłych gości. Są to nie tylko popularne osoby, ale również ich krewni, którzy chcą podzielić się zaskakującymi historiami. Tak było w przypadku występu w śniadaniówce mamy gwiazdy TVN. Kobieta otwarcie opowiedziała o religii, którą wyznaje, a także przytoczyła watek swojego ślubu z muzułmaninem. Z jej ust padłu szokujące słowa.

Mama gwiazdy TVN opowiedziała o religii, którą wyznaje

W sieci krąży wiele historii, których autorkami są kobiety, które przeszły na islam. Mimo postępującej globalizacji fakt, iż wiele Polek decyduje się na wybór innej religii niż katolicyzm, niejednokrotnie budzi kontrowersje. Ku zaskoczeniu licznych fanów, okazało się, że mama popularnej gwiazdy TVN przeszła już jakiś czas temu na islam. O kulisach tej zaskakującej decyzji opowiedziała w programie “Dzień Dobry TVN”.

Na łamach popularnej śniadaniówki TVN wystąpiła mama Marietty Witkowskiej, która zwyciężyła w pierwszej edycji programu “Hotel Paradise”. Kobieta zdradziła, że po rozwodzie z tatą Marietty została sama z dwójką dzieci. To właśnie w tamtym trudnym okresie poznała mężczyznę, który sprawił, że jej serce ponownie szybciej zabiło. Zaskakujący okazał się fakt, że był to muzułmanin.

Życie miłosne Małgorzaty Tomaszewskie zaskakuje. Zobaczcie sami Były Mister Polski wpadł w oko szejkowi. "Mogłem zarobić pół miliona"

Mama gwiazdy TVN wzięła ślub z muzułmaninem na 3 randce

Mama Marietty z “Hotelu Paradise” poznała w sieci mężczyznę, który początkowo był agnostykiem, jednak po zgłębieniu tajników różnych religii, zdecydował, by wyznawać islam. Mężczyzna świadomie zdecydował się na zostanie muzułmaninem, choć jest polskiej narodowości. Fakt, że wyznaje odmienną religię, wcale nie zniechęcił mamy gwiazdy TVN, która również zdecydowała się obrać drogę muzułmanki.

Agnieszka, mama Marietty z “Hotelu Paradise”, wystąpiła w “Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała o swojej zaskakującej historii miłosnej. Kobieta podjęła decyzję, by poślubić dopiero co poznanego mężczyznę już na 3 randce!

Wzięłam ślub na trzeciej randce, bo w islamie nie ma możliwości poznania się lepiej, nie ma możliwości dotyku. Mąż mnie nie widział przed ślubem bez chustki. Żebyśmy mogli żyć jak dorośli ludzie, musieliśmy wziąć ślub – opowiadała kobieta.

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler pokazała, jak wygląda bez doczepów. Wstrząsający widok

Jak wygląda życie mamy gwiazdy TVN, która poślubiła muzułmanina?

Choć mama Marietty z “Hotelu Paradise” wyznała, że ze względu na surowe zasady islamu, lepiej poznała swojego ukochanego dopiero po ślubie, wcale nie żałuje, że tak się stało. Z biegiem czasu okazało się, że para jest bardzo dobrze dobrana. Kroczą razem przez życie już od 12 lat. Jak kobicie żyje się w Polsce jako muzułmance?

Agnieszka Amatullah Wasilewska mieszka na warszawskiej Pradze i nie wyobraża sobie zmiany tego miejsca na nic innego. Mimo faktu, że wyznaje religię, która należy w naszym kraju do mniejszości, kobieta jest patriotką. Choć jej życie zmieniło się, odkąd została muzułmanką, Warszawa jest dla niej idealnym miejscem do życia.

Wydaje mi się, że Polska jest mimo wszystko bardzo atrakcyjnym i spokojnym krajem dla samych muzułmanów, [...] szczególnie Arabowie kochają polskie jedzenie — tłumaczyła na łamach “Dzień Dobry TVN” ekspertka ds. bliskowschodnich, Magdalena El-Ghamari.

Tagi: religia