Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Ukrywała partnera przed mediami, tajemnica wyszła na jaw
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 03.08.2023 10:27

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Ukrywała partnera przed mediami, tajemnica wyszła na jaw

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF, Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z twarzy programu „Pytanie na śniadanie”, który prowadzi w duecie z Aleksandrem Sikorą. Wspólnie tworzą niesamowitą drużynę, a ich relacja jest bardzo zażyła, co czasami może doprowadzać do wniosku, że są parą także poza ekranem. 

Choć Tomaszewska sama nazywa ich relację „telewizyjnym małżeństwem”, w prawdziwym życiu jest związana z innym mężczyzną. 

Małgorzata Tomaszewska ukrywa partnera przed fanami

Małgorzata Tomaszewska od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Jakiś czas temu rozstała się z drugim mężem i równocześnie ojcem jej syna, Enzo. Prezenterka zachowuje swój związek z daleka od fleszy. 

Teraz w programie “Pytanie na śniadanie” Aleksander Sikora ujawnił niezwykle radosną nowinę. Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Prowadzący został przez nią upoważniony do przekazania na wizji tej informacji. W studiu wybuchła ogromna radość!

To koniec! Izabella Krzan straciła pracę w programie. TVP podjęło zaskakującą decyzję. Jest "pocieszenie"

Małgorzata Tomaszewska z radosną nowiną

Z powodu tej świetnej wiadomości fani prezenterki powinni się liczyć z tym, że wkrótce zniknie ona na jakiś czas z programu „Pytanie na śniadanie”. 

Małgorzata Tomaszewska o synu

Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z „Plejadą” przed kilku laty ujawniła, że ponieważ zarówno jej ówczesny mąż, jak i mąż jej mamy są obcokrajowcami, zdecydowali się na imię Enzo, by każdy mógł je łatwo wymówić. Czy w przypadku kolejnej pociechy zdecyduje się na podobny krok?

– Stwierdziliśmy, że chcemy, by wszyscy w naszej rodzinie byli w stanie wymówić jego imię. Enzo wydawało się uniwersalnym, zagranicznie brzmiącym imieniem, ale przy tym nie za bardzo wymyślnym – ujawniła.

Małgorzata Tomaszewska.jpg
fot. KAPiF, Małgorzata Tomaszewska

Źródło: Świat Gwiazd, Plejada

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania