Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Nie musimy się wszyscy kochać". Takich życzeń noworocznych od Tomasza Kammela się nie spodziewaliśmy. Nawiązał do wyborów?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.01.2024 07:35

"Nie musimy się wszyscy kochać". Takich życzeń noworocznych od Tomasza Kammela się nie spodziewaliśmy. Nawiązał do wyborów?

Tomasz Kammel, Sylwester z Dwójką
Zaskakujące życzenia noworoczne Tomasza Kammela. Fot. KAPiF, kadr z "Sylwestra z Dwójką"

Widzowie TVP powitali Nowy Rok w rytmach Sylwestra z Dwójką, który poprowadzili Izabella Krzan, Rafał Brzozowski i Tomasz Kammel. Tuż po północy ostatni z gospodarzy imprezy uraczył zebranych nietypowymi życzeniami. Co miał na myśli, mówiąc, że “Nie musimy się wszyscy kochać?”

Emocjonujący Sylwester TVP

Tysiące Polaków z niecierpliwością wyczekiwało Sylwestra z Dwójką TVP. Impreza publicznego nadawcy tradycyjnie odbyła się w Zakopanem, a wcięły w niej udział największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. 31 grudnia mogliśmy zobaczyć emocjonujące występy m.in. Cleo, Magdy Narożnej, Maryli Rodowicz czy Edyty Górniak i jej syna Anna Krupy.

Tej nocy widzowie z pewnością nie zapomną jeszcze przez wiele miesięcy. A szczególnie życzeń, które tuż po północy złożył im jeden z gospodarzy imprezy, Tomasz Kammel!

Będzie skandal? Krzysztof Ibisz naprawdę tak zapowiedział Dodę. Kto dał to do scenariusza? Co ona ma na głowie? Cleo na Sylwestrze z Dwójką przebiła Wiśniewskiego. Stylistka przesadziła?

Tomasz Kammel był prowadzącym Sylwestra TVP

Sylwester Marzeń na TVP2 rozpoczął się 31 grudnia punktualnie o 19:50. Imprezę poprowadziły najbardziej znane twarze telewizji publicznej, czyli Izabella Krzan, Rafał Brzozowski oraz Tomasz Kammel. To właśnie oni dbali, by organizacja wydarzenia przebiegała sprawnie, a publiczność przeżyła niezapomniane chwile, nie tylko pod sceną, ale również przed telewizorami. 

Wieczór upłynął widzom pod znakiem szampańskiej zabawy. Tuż przed północą zarówno gospodarze Sylwestra, jak i gwiazdy, które na nim wystąpiły, zebrali się razem na scenie, by wspólnie odliczać do Nowego Roku. Tuż potem z ust Tomasza Kammela padły zaskakujące słowa!

ZOBACZ TEŻ: Ciemne włosy zniknęły. Edyta Górniak jak żywa lalka. Takiego show widzowie nie mogli się spodziewać

Nietypowe życzenia noworoczne Tomasza Kammela

Tuż po tym, jak zegary wybiły północ, zebrani na scenie prowadzący Sylwestra Marzeń zaczęli zasypywać publiczność serdecznymi życzeniami. Izabella Krzan wyraziła nadzieję, by 2024 rok był lepszy, niż ten miniony. Tomasz Kammel wygłosił o wiele bardziej oryginalne życzenia noworoczne niż jego poprzedniczka:

Żebyśmy się wszyscy lepiej dogadywali. Nie musimy się wszyscy kochać, ale musimy się szanować – grzmiał ze sceny Kammel.

Wiele wskazuje na to, że życzenia dziennikarza nawiązują do napiętej sytuacji politycznej. Polacy zostali podzieleni — oby zmieniło się to nadchodzących miesiącach nowego, 2024 roku!

Projekt bez nazwy - 2024-01-01T002356.348.png
Zaskakujące życzenia noworoczne Tomasza Kammela. Fot. KAPiF, kadr z "Sylwestra Marzeń"
Tagi: sylwester
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania