Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Familiada" znika z anteny. Fani Karola Strasburgera w smutku, nie zobaczymy go w roli prowadzącego dłuższy czas
Michał Fitz
Michał Fitz 06.06.2023 20:21

"Familiada" znika z anteny. Fani Karola Strasburgera w smutku, nie zobaczymy go w roli prowadzącego dłuższy czas

Karol Strasburger
fot. KAPiF

“Familiada” jest emitowana już od prawie 30 lat. W tym czasie zaskarbiła sobie ogromne grono fanów, a niektórzy Polacy wręcz nie wyobrażają sobie niedzieli bez tego programu. Niestety, ci mogą być teraz nieco smutni, bo nie mają co liczyć na nowe odcinki w najbliższym czasie.

Co dalej z programem, którego gwiazdą jest Karol Strasburger? Nie ma powodów do wielkiej paniki.

"Familiada" zamknęła kolejny sezon

Nie wszyscy widzowie mogli zdawać sobie z tego sprawę, ale odcinek, który premierowo wyemitowano 4 czerwca, był ostatnim w tym sezonie. Nie ma jednak powodu do obaw, bo skończyła się tylko kolejna seria show, a nie cały program.

Jak to bywa w przypadku większości programów telewizyjnych, okres letni to czas urlopów. Twórcy mogą odpocząć od przygotowywania show, a widzowie dostają czas, by zatęsknić za nowymi epizodami. Nic nie wskazuje na to, by “Familiada” nie miała wrócić na jesień.

Doda właśnie ogłosiła, kto wkroczył za kulisy sceny w Opolu. Po skandalu z reżyserem wielkie zmiany

Wciąż będzie można oglądać "Familiadę"

Już w niedzielę przypomniano fanom, że to ostatni odcinek sezonu “Familiady” i na kolejne będzie trzeba trochę poczekać. Ci, którzy bez programu nie potrafią zająć sobie czasu wolnego, mogą być jednak spokojni. Jeden z internautów wyjaśnił, że emisje powtórek powinny zadowolić nawet największych fanów.

- W dni powszednie przez cały rok są powtórki, a do końca sierpnia będą także w weekendyczytamy w sekcji komentarzy.

"Familiada" wciąż oblegana

Pomimo tego, że show jest na antenie już od prawie 3 dekad, wciąż nie znudziło się widzom i mało tego, dalej rozkochuje w sobie kolejne, coraz młodsze pokolenia Polaków. Chętnych do uczestnictwa nie brakuje, o czym dobrze świadczą słowa bohaterów ostatniego odcinka.

Kapitan drużyny ratowników przyznał, że zgłaszał swój zespół do programu aż trzykrotnie, zanim dostał telefon od produkcji. Na ten czeka się czasami kilka miesięcy, a od niego mija kolejnych parę zanim drużyna trafi do studia na nagranie. To świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

Zobacz post:

Tagi: familiada
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz