Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozpaczliwe wieści od Edzi ws. Gabriela Seweryna. To działo się chwilę przed śmiercią. Plany legły w gruzach
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.12.2023 12:45

Rozpaczliwe wieści od Edzi ws. Gabriela Seweryna. To działo się chwilę przed śmiercią. Plany legły w gruzach

Rozpaczliwe wieści od Edzi ws. Gabriela Seweryna, fot. kadr z programu „Królowe życia”, Instagram/edzia_official_
Rozpaczliwe wieści od Edzi ws. Gabriela Seweryna, fot. kadr z programu „Królowe życia”, Instagram/edzia_official_

Nie milkną echa nagłej śmierci Gabriela Seweryna. Projektant futer znany z programu „Królowe życia” zmarł niespodziewanie 28 listopada w głogowskim szpitalu. Jedna z koleżanek z popularnego formatu podzieliła się szczegółami jego życia przed śmiercią. 

Śmierć Gabriela Seweryna z programu „Królowe życia” była wielkim zaskoczeniem

Śmierć Gabriela Seweryna z programu „Królowe życia” była wielkim zaskoczeniem. Mężczyzna miał tylko 56 lat i miał wiele planów na przyszłość. 

Kilka miesięcy przed swoją śmiercią, Gabriel Seweryn poinformował swoich fanów o prawdziwej rewolucji w swoim życiu. Projektant futer zamknął swoją pracownię, ogłosił bankructwo, a także zarejestrował się jak osoba bezrobotna. Mimo to celebryta nie załamał się i szybko odkrył nowe powołanie – zaczął szkolić się w technikach makijażu permanentnego, marząc o tym, by otworzyć własny salon fryzjerski z gabinetem makijażu permanentnego. Niestety nie zdołał zrealizować swoich planów. 

Gruchnęły kolejne koszmarne wieści. Gabriel Seweryn miał klęczeć przed taksówką. Straszne, co zrobił kierowca Szokujące, w jaki sposób Gabriel Seweryn został potraktowany przez wielką gwiazdę. Teraz jej słowa mrożą

Rozpaczliwe wieści od Edzi ws. Gabriela Seweryna. Znali się z „Królowych życia”

Portal „Świat Gwiazd” zdołał dotrzeć do Edyty Nowak-Nawary, znaną lepiej jako Edzia. Kobieta zyskała popularność w programie „Królowe życia”. Edzia jest znana głównie z bycia przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej, czyli jednej z największych gwiazd formatu. Jak ujawniła Edyta Nowak-Nawara po kłopotach Gabriela zdecydowała się wyciągnąć w jego stronę pomocną dłoń. 

Nasza relacja wyglądała biznesowo. Gdy Gabriel miał kłopoty, to ja mu pomagałam, podpowiadałam z moim przyjacielem, żeby wszedł w płaszcze, różnego typu inne rzeczy. Mieliśmy wkrótce zrobić wspólną reklamę. Nie wyszło, bo Gabriel miał inne kłopoty.

ZOBACZ TEŻ: Bliska Gabriela Seweryna o reakcji pogotowia. „Nie wzywa się policji do umierającego!"

Co o Gabrielu Sewerynie może powiedzieć Edzia z „Królowych życia”?

Jak ujawniła Edzia w rozmowie ze „Światem Gwiazd”, po zakończeniu „Królowych życia” utrzymywała z Gabrielem kontakt głównie telefoniczny. Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej rzuciła także nieco światła na to, jaki był Gabriel poza kamerami:

Bardzo ciepły, bardzo miły. Ja myślałam, że on coś jeszcze fajnego zrobi w życiu. Bardzo mi szkoda. Przedwczoraj moi przyjaciele z Anglii mi napisali, że Gabriel nie żyje. Myślałam, że oni żartują. Dla mnie to był szok.

Źródło: Świat Gwiazd

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!