Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Mnie nie było dane poznać powodów decyzji”. Tak ją potraktowali, a teraz wróci? Desperacka zagrywka Polsatu
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.12.2023 08:16

“Mnie nie było dane poznać powodów decyzji”. Tak ją potraktowali, a teraz wróci? Desperacka zagrywka Polsatu

Edward Miszczak, Polsat
Do Polsatu powróci uwielbiana aktorka. Fot. KAPiF, kadr z tv Polsat

Edward Miszczak od momentu przejęcia sterów Polsatu zdecydował się na wiele zmian, które miały odświeżyć wizerunek różnych programów. Dość drastyczna metamorfoza nie ominęła również “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, z którym musieli pożegnać się Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka. Tymczasem media huczą o powrocie uwielbianej aktorki do programu. Czy cofnięcie zmiany, którą wprowadził Edward Miszczak, uratuje oglądalność show?

Zmiany kadrowe w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Katarzyna Skrzynecka z kultowym, muzycznym programem była związana od początku. Aktorka wzięła udział w 1. edycji, gdzie triumfowała jako zwyciężczyni. Wówczas zaproponowano jej posadę jurorki, które mogła oceniać aż do końca zeszłego roku. Przyczyną jej zniknięcia z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” była nagła decyzja nowego dyrektora programowego Polsatu, Edwarda Miszczaka, który postanowił zmienić show na swoich warunkach. 

Aktorka została zwolniona z show na samym początku 2023 roku. Okazuje się, że w ramach solidarności z przyjaciółką z programu swoje wypowiedzenie złożył Piotr Gąsowski. Teraz z kolei media noszą o odejściu Pawła Domagały. Widzowie nie kryli swojego rozczarowania całą sytuacją. Zniknięcie uwielbianego przez publiczność duetu musiało odbić się na oglądalności, bo teraz Edward Miszczak zdecydował się na zaskakujące kroki. Czy po tym, w jaki sposób potraktowano Katarzynę Skrzynecką, aktorka będzie chciała wrócić do “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

”To już przeszłość”. Edward Miszczak może nie przetrwać do lata. Media grzmią o zmianach w Polsacie Gwiazdy w różny sposób szokowały metamorfozami. Katarzyna Skrzynecka właśnie przebiła wszystkich, co za zmiana!

Katarzyna Skrzynecka na początku roku została zwolniona z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Wywiad, który Katarzyna Skrzynecka udzieliła na łamach podcastu Magdy Mołek, odbił się szerokim echem wśród wszystkich fanów programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktorka wyznała, że nie było jej dane poznać powodu, dla którego Polsat postanowił tak nagle się z nią pożegnać. To, w jaki sposób dowiedziała się o decyzji Edwarda Miszczaka, do dziś wzbudza w fanach wiele kontrowersji.

Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych. Jest to naturalne w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu czy prowadzący, jurorzy się zmieniają po to, żeby - jak twierdzi stacja, tak to motywuje - odświeżyć format, żeby były nowe twarze – opowiadała aktorka.

Katarzyna Skrzynecka musiała pogodzić się z brutalnym pożegnaniem z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.  Podkreśliła jednak, że szanuje decyzje Polsatu. Dodała również, że nie zamierza doszukiwać się powodu, dla którego została zwolniona:

Wolę sobie nie fundować takiej spiskowej wizji świata, staram się zawsze widzieć raczej lepsze strony i nie doszukiwać się jakiejś prawidłowości i powodów do poczucia się odsuniętą, pokrzywdzoną, po co, za co, dlaczego i dlaczego ja - podkreśliła.

Czy po takim traktowaniu gwiazda zgodzi się wrócić do kultowego show? Medialne doniesienia na ten temat są naprawdę zaskakujące!

Projekt bez nazwy - 2023-12-09T073429.757.png
Edward Miszczak. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Jak się w ogóle utrzymywała na nogach?! Na widok Katarzyny Skrzyneckiej ludzie nie dowierzali

Czy Katarzyna Skrzynecka powróci do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

W mediach coraz częściej podejmuje się temat powrotu Katarzyny Skrzyneckiej na łama programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Portal “wirtualnemedia.pl” już wprost informuje, że aktorka ma wystąpić w 20., jubileuszowej edycji show. Tym razem jednak ma powrócić do roli, jaką pełniła podczas 1. sezonu programu, czyli uczestniczki.

Nam udało się potwierdzić, że prezenterka i aktorka faktycznie zaśpiewa w nowej, 20. edycji show, w której wystąpią najlepsi uczestnicy z poprzednich serii formatu – czytamy na stronie portalu.

Nadchodząca edycja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma być wyjątkowym wydaniem programu, ponieważ jest to jubileusz jego istnienia. W związku z tym jako uczestnicy mają zostać obsadzone osoby, które już we wcześniejszych sezonach triumfowały w roli zwycięzców. Ciężko jednak ukryć, że nagłe zwolnienie ulubionej jurorki fanów bardzo nie spodobało się widzom. Część z nich w ramach protestu przestała oglądać dalsze zmagania uczestników na łamach muzycznego show. W związku z tym nie można wykluczyć, że decyzja, którą podjęły władze Polsatu, jest próbą powrotu do formatu sprzed zmian, które wprowadził Edward Miszczak.

Projekt bez nazwy - 2023-12-09T073359.345.png
Katarzyna Skrzynecka. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-09T073413.533.png
Katarzyna Skrzynecka. Fot. KAPiF

źródło: plotek.pl, wirtualnemedia.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!