Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > “Planowaliście dzidziusia?” Ukochana Hakiela wprost o zajściu w ciążę
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 08.06.2024 19:18

“Planowaliście dzidziusia?” Ukochana Hakiela wprost o zajściu w ciążę

Marcin Hakiel i Dominika
fot. KAPiF

Od momentu, kiedy Marcin Hakiel i jego ukochana, Dominika ogłosili, że spodziewają się dziecka, media i fani interesują się nimi nawet bardziej niż wcześniej. W ostatnim czasie para pojawiła się wspólnie na kolejnym evencie. Dominika już nie ukrywa krągłości. Ukochana tancerze zorganizowała także Q&A na Instagramie. Padło pytanie m.in.o to, czy ciąża była zaplanowana. Dominika nie uchylała się od odpowiedzi. 

Marcin Hakiel układa sobie życie po rozwodzie z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel, który kilka dniu temu skończył 41 lat, już dawno ma za sobą rozwód z Katarzyną Cichopek. Mimo że wiele osób nadal postrzega go przez pryzmat tamtej relacji, on poszedł dalej i układa sobie życie na nowo. Niedawno tancerz i jego obecna ukochana podzielili się radosną nowiną - spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Potem gruchnęła wiadomość, że mogą być już po ślubie. 

Zakochani pojawili się na evencie organizowanym przez jeden z portali plotkarskich, a Dominika z dumą prezentowała ciążowe krągłości. Ukochana Marcina Hakiela ostatnio zorganizowała Q&A na swoim profilu na Instagramie. Fani zadawali jej mnóstwo pytań o ciążę, a ona cierpliwie na nie odpowiadała. Szczególnie jedna kwestia przykuła naszą uwagę… 

Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel i Dominika fot. KAPiF
Wszystkie ukochane Marcina Hakiela. Nie tylko Cichopek szalała w “Tańcu z Gwiazdami” Agnieszka Szulim w młodzieżowym wydaniu na festiwalu w Warszawie. Jak nastolatka

Dominika zdradza, czy wraz z Marcinem Hakielem wybrali już imię dla dziecka

Dominika zdecydowała się zorganizować na swoim profilu Q&A, w którym chyba po raz pierwszy była tak szczera w temacie ciąży i relacji z Marcinem Hakielem. Padło pytanie m.in o to, czy para zna już płeć dziecka oraz czy wybrali już imię. Jak się okazuje, zakochani nie wiedzą jeszcze, czy powitają na świecie syna, czy córkę. Dominika wypowiedziała się także w temacie imienia dla maluszka. 

Raczej mało popularne, ale nie zagraniczne - odpowiedziała na pytanie o to, jakie imiona podobają jej się najbardziej. 

Ukochana Hakiela mówi wprost, czy planowali ciążę

W zorganizowanym przez Dominikę Q&A pojawiło się mnóstwo pytań. Podejrzewamy, że oprócz tych, na które zdecydowała się odpowiedzieć, było ich dużo więcej. Co ciekawe, ukochana Marcina Hakiela nie bała się trudnych kwestii. Na zapytanie dotyczące tego, czy wraz z tancerzem “planowali dzidziusia” odpowiedziała krótko, ale na temat. 

Owszem, nie było żadnych wpadek, ale bez ciśnienia - przyznała Dominika. 

Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel i Dominika fot. KAPiF