Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Kasprzyk o kulach. Tajemnicze słowa aktorki
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 08.06.2024 17:19

Ewa Kasprzyk o kulach. Tajemnicze słowa aktorki

Ewa Kasprzyk
fot. KAPiF

Ewa Kasprzyk ponownie nas zaskakuje. Jakiś czas temu drastycznie zmieniła swój styl. Teraz pokazała się na Instagramie o kulach, czym wywołała falę domysłów i spekulacji. Aktorka zabrała głos na Instagramie, jednak wiele nie wyjaśniła. Fani życzą jej rychłego powrotu do zdrowia. 

Ewa Kasprzyk niedawno zaprezentowała się w całkiem nowym wydaniu

Ewa Kasprzyk, która do tej pory znana była ze swojej krótkiej fryzury, jakiś czas temu zaprezentowała się w zgoła innym wydaniu. Jurorka “Tańca z Gwiazdami” postawiła na czarną suknię z piórami w tym samym kolorze oraz doczepiane blond włosy, które miała uczesane w długi kucyk. Trudno było uniknąć porównać do Iwony Pavlović. Teraz Ewa Kasprzyk zaskoczyła swoich fanów ponownie. Niestety, dała im powody do zmartwień… 

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk fot. KAPiF
Agnieszka Szulim w młodzieżowym wydaniu na festiwalu w Warszawie. Jak nastolatka Pilne wieści od księżnej Kate. Pierwszy raz od diagnozy pokazała się publicznie

Ewa Kasprzyk tajemniczo o swoim stanie zdrowia

W ostatnim czasie Ewa Kasprzyk opublikowała na Instagramie filmik, do którego zapozowała ze swoim ukochanym, Michałem Kozerskim i… o kulach. Całkowicie zdezorientowani fani nawet z opisu nie byli w stanie wywnioskować, co się stało. 

Bab z Dziada… Makulu Bos w języku zulu Świetny Szef hmmm! #rehabilitation #surgery #health - napisała tajemniczo Ewa Kasprzyk w opisie opublikowanego posta.

Fani aktorki są ewidentnie zaniepokojeni, czemu dali upust w komentarzach. 

Fani Ewy Kasprzyk martwią się o swoją ulubioną aktorkę

Pod filmikiem opublikowanym przez Ewę Kasprzyk pojawiło się mnóstwo komentarzy zaniepokojonych fanów. Ci bowiem nie wiedzą do końca, czy aktorce naprawdę coś się stało. W ich wpisach możemy przeczytać: 

  • Szybkiego powrotu do zdrowia! 
  • Och, coś poważnego się stało? Ale poczucie humoru dopisuje i tak trzymać.
  • Jesteście niesamowici!!!! Kocham Was, ale nie kule! Zdrówka!