Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska usłyszała diagnozę. Przykre wieści, rewolucja w życiu żony gwiazdora
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.10.2023 18:31

Anna Lewandowska usłyszała diagnozę. Przykre wieści, rewolucja w życiu żony gwiazdora

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska usłyszała diagnozę, fot. KAPiF, instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska słynie ze swojego zdrowego i aktywnego stylu życia, które bacznie śledzą jej wierni fani. Niestety okazuje się, że mogą być zaniepokojeni. Żona słynnego piłkarza przekazała niepokojące wieści, usłyszała diagnozę. 

Anna Lewandowska propaguje zdrowy styl życia

Anna Lewandowska niegdyś była profesjonalną sportsmenką, a na swoim koncie ma wiele osiągnięć, takich jak m.in. kilkukrotne podium na mistrzostwach Polski w karate. Z czasem jednak zrezygnowała z kariery sportowej na rzecz innych przedsięwzięć. 

Obecnie Ania spełnia się w licznych biznesach. Posiada kilka firm i spółek, które skupiają się na zdrowym trybie życia. Nie tylko sprzedaje pełnowartościowe cateringi i wydawała filmy z planami treningowymi, ale również posiada własną markę kosmetyków pielęgnacyjnych. Ponadto organizuje obozy sportowe, a także na bieżąco dzieli się swoimi pomysłami na zdrowe posiłki.

Nikt nie wiedział, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami domu Lewandowskich. Teraz się wydało

Rewolucja w życiu Anny Lewandowskiej

Choć wydawać by się mogło, że aktywny tryb życia i spożywanie pełnowartościowych posiłków zapewni zdrowie, historia Anny Lewandowskiej pokazuje, że nie jest to reguła. Okazuje się bowiem, że żona Roberta musi mierzyć się z poważnym zespołem zaburzeń w obrębie układu pokarmowego

O wszystkim poinformowała na swoim Instagramie, zamieszczając zdjęcie z nietęgą miną oraz wymownym opisem. Gwiazda przekazała, że miała ochotę na zjedzenie czegoś słodkiego, jednak musiała powstrzymać swoją zachciankę. Dalej wyjaśniła, dlaczego. 

Anna Lewandowska cierpi na SIBO

Na jednej ze swoich instagramowych relacji Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie wraz z opisem. Dowiadujemy się z niego, że obecnie Ania musi zrezygnować ze słodyczy i trzymać się diety FODMAP. Skrót ten oznacza “fermentujące oligosacharydy, disacharydy, monosacharydy oraz poliole”, z angielskiego Fermentable Oligosacharides, Disacharides, Monosacharides and Polyols, czyli związki łatwo fermentujące w jelitach.

Anna Lewandowska obecnie musi być na diecie, a wszystko z powodu SIBO, na które cierpi. U gwiazdy zdiagnozowano bowiem zespół zaburzeń w obrębie układu pokarmowego, który jest wynikiem przerostu flory bakteryjnej w jelicie cienkim. 

Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska cierpi na SIBO, fot. instagram.com/annalewandowska
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego