Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ujawniła ukryte znaczenie sukni ślubnej żony Daniela Martyniuka?! Wystarczy na nią spojrzeć i widać "tajny kod"
Michał Fitz
Michał Fitz 24.10.2023 12:07

Ujawniła ukryte znaczenie sukni ślubnej żony Daniela Martyniuka?! Wystarczy na nią spojrzeć i widać "tajny kod"

Ewa Minge
fot. KAPiF; instagram.com/faustynaaj; Ewa Minge

Daniel Martyniuk nieoczekiwanie wziął ślub na drugim końcu świata, którego efektami wraz z nową małżonką niedawno pochwalił się w mediach społecznościowych. Obydwoje wyglądali naprawdę szałowo. Jak kreację panny młodej ocenia modowa ekspertka, Ewa Minge?

Wyjątkowy ślub Daniela Martyniuka

Daniel i jego wybranka Faustyna wcale nie zdecydowali się na wielkie wesele z przaśną muzyką, choć kariera ojca pana młodego mogłaby to sugerować. Wręcz przeciwnie, ten wyjątkowy dzień spędzili tylko we dwoje. W tym celu wybrali się na Bali, gdzie zorganizowano dla nich ceremonię w urokliwych okolicznościach przyrody.

Faustyna w rozmowie z “Plotkiem” wyjawiła, że co prawda byli tego dnia sami, ale bliscy o wszystkim wiedzieli, a rodzice dali im błogosławieństwo przed wyjazdem. Co ciekawe, nieco kłóci się to z wersją Danuty Martyniuk, która miała o niczym nie wiedzieć.

Zenek Martyniuk niknie w oczach. Co się dzieje z 54-latkiem? Odpowiedzi nietrudno się domyślić

Jak Daniel Martyniuk i jego żona wyglądali na swoim ślubie?

Jak prezentowali się państwo młodzi? Daniel Martyniuk założył jasnobeżowy garnitur, do którego dobrał brązowe mokasyny i krawat utrzymany w odcieniach delikatnego fioletu. W butonierce miał także wpięty efektowny bukiecik.

Jego żona natomiast zdecydowała się na długą, prostą suknię, która podkreślała jej figurę i odsłaniała plecy. Najefektowniejszym elementem kreacji były długie, prześwitujące rękawy wyszywane czymś na wzór pereł. Faustyna zrezygnowała też z mocnego makijażu.

Ewa Minge ocenia stylizację żony Daniela Martyniuka

Ewa Minge jest uznaną projektantką mody i jej zdanie jest w kwestii wszelkich kreacji bardzo szanowane. “Pudelek” zapytał ją więc, o opinię na temat sukni Faustyny. Ta przyznała, że akurat suknie ślubne mają własne kanony mody i nie ocenia się ich tak, jak innych kreacji. Jakie wrażenie w takim razie wywarła na niej stylizacja żony Daniela Martyniuka? Minge stwierdziła, że suknia przede wszystkim wyraża chęć do stworzenia trwałej i dojrzałej relacji. Zachwyciła się też szczegółami.

Skromna, elegancka sukienka, bez przepychu z fantazyjnymi rękawami. Panny młode coraz częściej sięgają po takie rozwiązania, zwłaszcza kiedy decydują się na skromniejsze śluby bez dużego, wystawnego przyjęcia. Uwagę zwraca także kremowy, ciepły kolor, który osobiście lubię. Sukienki w bieli, zwłaszcza tej optycznej, bywają trudne w przypadku większości słowiańskich karnacji. Gratuluję, jest naprawdę dobrze, piękna panna młoda

Tagi: Ewa Minge
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik