Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ledwo wrócił z nową żoną z Bali. Media huczą o tym, co zrobił Daniel Martyniuk, złamał zakaz
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 04.11.2023 13:29

Ledwo wrócił z nową żoną z Bali. Media huczą o tym, co zrobił Daniel Martyniuk, złamał zakaz

Daniel Martyniuk wrócił z podróży poślubnej, fot. KAPiF, Instagram/faustynaaj
Daniel Martyniuk wrócił z podróży poślubnej, fot. KAPiF, Instagram/faustynaaj

Daniel Martyniuk ma za sobą okres, kiedy często trafiał na nagłówki tabloidów. W ostatnim czasie nieco się uspokoił i oddalił się od świata show-biznesu. Niedawno media obiegła informacja o jego ślubie na Bali z Faustyną Jamiołkowską. Wielu będzie w szoku, gdy dowie się, na czym został przyłapany tuż po powrocie do Polski.

Daniel Martyniuk ponownie się ożenił

Ślub syna Zenka i Danuty Martyniuków nie był jednak jego pierwszą ślubną ceremonią. Poprzedni był jednak całkowicie inny – został zrealizowany z wielką pompą, a muzyk disco-polo i jego małżonka nie szczędzili funduszy na wyjątkowy dzień swojego jedynego syna. 

Daniel Martyniuk niedawno ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w pięknych okolicznościach przyrody na Bali. Jak się okazało, rodzice młodej pary o wszystkim mieli wiedzieć i przed wyjazdem dać im swoje błogosławieństwo.

Ujawniła ukryte znaczenie sukni ślubnej żony Daniela Martyniuka?! Wystarczy na nią spojrzeć i widać "tajny kod"

Daniel Martyniuk stanął na ślubnym kobiercu

Danuta i Zenon Martyniuk jeszcze będą mogli świętować razem z nowożeńcami. Jak bowiem ujawniła żona Daniela Martyniuka w rozmowie z „Pudelkiem”, para planuje drugą uroczystość dla bliskich im osób:

W Polsce mamy zaplanowaną uroczystość, aby z bliskimi, rodziną, chrzestnymi podzielić się naszym szczęściem.

Faustyna odniosła się także do wątpliwości niektórych osób odnośnie ważności ślubu zawartego na łonie przyrody w tak odległym kraju.

Nasz ślub jest ważny w Polsce. Wszystkie dokumenty po ceremonii zostały przesłane do Urzędu Stanu Cywilnego. Daniel chciał, żebym nosiła jego nazwisko, chociaż w moim zawodzie modne są dwuczłonowe – zapewniła na łamach „Twojego Imperium”.

Daniel Martyniuk ślub.png
Daniel Martyniuk stanął na ślubnym kobiercu, fot. Instagram/faustynaaj
Daniel Martyniuk ślub.png
Daniel Martyniuk stanął na ślubnym kobiercu, fot. Instagram/faustynaaj
Daniel Martyniuk ślub.png
Daniel Martyniuk stanął na ślubnym kobiercu, fot. Instagram/faustynaaj

Daniel Martyniuk wrócił z podróży poślubnej

Daniel Martyniuk i jego świeżo upieczona żona Faustyna na Bali nie tylko złożyli sobie ślubną przysięgę, ale także spędzili miesiąc miodowy. Wakacyjny czas dobiegł już jednak końca i nowożeńcy wrócili do Polski. Para została przyłapana na lotnisku w Warszawie.

Zaraz po wylądowaniu syn Zenka Martyniuka udał się do sklep, gdzie kupił papierosy. Po wyjściu z terminala udał się na przysłowiowego dymka, nie zważając jednak na to, że w miejscu, gdzie się zatrzymał, znajdował się zakaz palenia. Wszystko udokumentowali paparazzi. 

Źródło: Fakt, pudelek, Twoje Imperium, Jastrząb Post

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem