Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Oburzenie po wczorajszym odcinku "Rolnik szuka żony". Widzów zażenowało to, co zrobiła rolniczka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.09.2023 11:30

Oburzenie po wczorajszym odcinku "Rolnik szuka żony". Widzów zażenowało to, co zrobiła rolniczka

Oburzenie po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony"
Oburzenie po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Kultowe show Telewizji Polskiej powróciło na antenę w wielkim stylu. Już od września możemy oglądać najnowsze odcinki uwielbianego programu “Rolnik szuka żony”. Niestety, już po pierwszym odcinku fani są zawiedzeni. Ich oburzenie wywołało zachowanie jednej z uczestniczek.

Program "Rolnik szuka żony" znów na antenie TVP!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że kultowe show Telewizji Polskiej cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią telewidzów. Fani kochają oglądać zmagania rolników w poszukiwaniu prawdziwej miłości i mocno trzymają kciuki, aby uczestnicy spotkali swoje drugie połówki.

Nic więc dziwnego, że produkcja prowadzona przez Martę Manowską powróciła na antenę TVP w jesiennej ramówce. Dziesiąty sezon programu “Rolnik szuka żony” od początku zapowiadał się ciekawie. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć aż dwie panie, które próbują swoich sił w randkowaniu. 17 września 2023 roku TVP2 wyemitowało pierwszy odcinek nowego sezonu reality show.

Przykre wieści o Annie Popek. Nagła zmiana w TVP, to dla niej koniec, jest jej smutno

Co działo się w pierwszym odcinku "Rolnik szuka żony"?

W niedzielę mogliśmy oglądać pierwszy odcinek najnowszego sezonu kultowego reality show. W wielkim rozpoczęciu programu “Rolnik szuka żony” Marta Manowska odwiedziła piątkę uczestników: Artura, Agnieszkę, Darka, Waldemara i Anię. 

Każdy z poszukujących miłości rolników otrzymał od prezenterki listy, adresowane do nich przez potencjalnych kandydatów lub kandydatki. Za ich pomocą kolejne osoby będą chciały przykuć uwagę uczestników i zachęcić ich do spotkania. Niestety, jedna z uczestniczek podeszła do sprawy bardzo nietypowo i nie była zachwycona tym, co znalazła w swoich listach.

Fani oburzeni zachowaniem Agnieszki z "Rolnik szuka żony"

Gdy tylko Marta Manowska odwiedziła pierwszą z uczestniczek, zaczęły się prawdziwe emocje. Agnieszka usiądła wraz z prezenterką przy stole i po kolei sięgała po kolejne adresowane do niej listy. Niestety, żaden z nich nie przypadł jej do gustu.

W jednym mężczyzna porównał jej oczy do czarnych węgielków, a to nie spodobało się rolniczce, która wie, że jej oczy mają kolor brązowy. Drugi tajemniczy nadawca postanowił uwieść ją wierszem. To również jedynie rozbawiło Agnieszkę.

Takie mydlenie oczu, pisanie, że mam piękne czarne oczy, jak ja mam brązowe, to nie jest to. Nie tędy droga do mojego serca 

Fani nie kryją oburzenia zachowaniem uczestniczki programu “Rolnik szuka żony”. Ich zdaniem kobieta zbyt bardzo narzeka i wybrzydza potencjalnych kandydatów. Pojawiły się nawet komentarze osób, którzy już teraz współczują osobie, z którą finalnie umówi się Agnieszka.

Współczuję mężczyźnie którego wybierze 

Można mieć swój typ i nawet należy wiedzieć czego się chce...ale sposób ,, odmów " był wyśmiewczy, bez szacunku. Zawsze trzeba szanować drugiego człowieka i mówić nie, nie raniąc nikogo.

Po co się tak wykrzywia. Nawet jak jej ci faceci nie pasują, to nie trzeba od razu ust i całej twarzy wykrzywiać.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania