Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ogłosili Dagmarę Kaźmierską w "TzG" i się zaczęło. Polacy nie wytrzymali, posypały się gromy. A to dopiero początek?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.01.2024 13:03

Ogłosili Dagmarę Kaźmierską w "TzG" i się zaczęło. Polacy nie wytrzymali, posypały się gromy. A to dopiero początek?

Ogłosili Dagmarę Kaźmierską w "TzG" i się zaczęło
Ogłosili Dagmarę Kaźmierską w "TzG" i się zaczęło, fot. KAPIF

Kolejna edycja kultowego show “Taniec z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Już teraz ogłoszono część gwiazd, które zaprezentują nam swoje umiejętności taneczne. Wśród nich największym zaskoczeniem była królowa życia Dagmara Kaźmierska. Fani nie są do końca zachwyceni tym pomysłem producentów.

Nowe twarze w programie "Taniec z Gwiazdami"

Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się zapowiedzi nowej edycji popularnego programu “Taniec z Gwiazdami”. Zbliżające się wydanie cieszy się sporym zainteresowaniem fanów, a to z powodu zmian, jakie wprowadzono za kulisami show. Już teraz wiadomo, że z formatem pożegnała się jego dotychczasowa prowadząca Izabela Janachowska.

Co więcej, w kolejnych odcinkach nie zobaczymy dobrze nam znanego składu jurorskiego. Z programu odeszli wszyscy oceniający oprócz Iwony Pavlović. Wiadomo również, że u jej boku ma zasiąść aktorka Ewa Kasprzyk, która za swój udział miała otrzymać rekordowe wręcz wynagrodzenie, o którym huczały polskie media.

Wydało się, kto jeszcze wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Dwa duże nazwiska. Totalne zaskoczenie “Trwają negocjacje”. To byłby prawdziwy hit. Gwiazdor się wygadał. “Taniec z Gwiazdami” rozbije bank?

Wiadomo, kto zatańczy w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Krótko po wieściach o zmianach kadrowych tanecznego show Polsatu, światło dzienne ujrzały informacje o gwiazdach, które w zbliżającej się edycji spróbują swoich sił na parkiecie i powalczą o Kryształową Kulę. Wśród uczestników “Tańca z Gwiazdami” ma pojawić się między innymi Roksana Węgiel, Maciej Musiał oraz Maffashion.

Zdradzono także, że swoje taneczne umiejętności zaprezentuje nam jedna z największych gwiazd reality show “Królowe życia” - Dagmara Kaźmierska. Wiadomo też, że blondynka wystąpi u boku jednego z najbardziej charyzmatycznych tancerzy — Marcina Hakiela, który początkowo obawiał się jej ognistego temperamentu.

Marcin początkowo się jej wystraszył, bo bardzo różni ich temperament. W końcu jednak później stwierdził, że duet z nią będzie dla niego ciekawym doświadczeniem. Zachęciło go też to, że nowy reality-show Dagmary bardzo dobrze się ogląda w Polsacie, więc liczy, że jej liczni fani zostawią ich długo w programie - czytamy słowa informatora portalu Pudelek.

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite, jak Marcin Hakiel zareagował na wieść o duecie z Dagmarą Kaźmierską! Tancerze nie krył przerażenia.

Fani nie są zachwycenie występem Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Szybko jednak okazało się, że nie tylko Marcin Hakiel jest przerażony występem królowej życia w nowym wydaniu show Polsatu. W sieci natychmiast pojawiło się mnóstwo wpisów fanów, którzy nie są zachwyceni tym, że Dagmara Kaźmierska zaprezentuje się w “Tańcu z Gwiazdami”.

Widzowie tanecznego formatu twierdzą, że blondynka nie pasuje do tego rodzaju programu, a także uważają, że “obniży” ona poziom całego przedsięwzięcia. Wśród zarzutów pod adresem królowej życia są głównie te, dotyczące jej kryminalnej przeszłości. Dagmara Kaźmierska wiele lat temu została skazana za sutenerstwo, o czym opowiedziała w rozmowach z mediami i w swojej książce.

Czemu promujecie patologię?"

Nie ma to jak promować ludzi, którzy siedzieli w więzieniu za sutenerstwo! Zniszczyła życie wielu kobietom, a wy przyjmujecie ją z otwartymi rękami i jeszcze jej za to płacicie

Kobieta siedziała w więzieniu, naprawdę takie osoby chcecie promować?

Całe szczęście gwiazda mogła liczyć na poparcie wiernych fanów, którzy nie kryją zachwytu na wieść o jej występie w kultowym tanecznym show.

Super! Dagmara wymiata! Ona jako jedyna jest godna uwagi z tych, którzy mają wystąpić"

Będę trzymać mocno kciuki za panią Dagmarę"

Będę trzymać mocno kciuki za panią Dagmarę"

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy