Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "O Matko!". Prowadzący DDTVN aż krzyczeli. Aktor dostał 60 sekund na zejście
Julia Bogucka
Julia Bogucka 22.06.2024 13:36

"O Matko!". Prowadzący DDTVN aż krzyczeli. Aktor dostał 60 sekund na zejście

Paulina Krupińska, Damian Michałowski
Fot. KAPiF

W dzisiejszej odsłonie “Dzień Dobry TVN” nie zabrakło silnych emocji. Jednym z gości Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego był aktor znany z serialu “Na Wspólnej”. Okazuje się, że Wojtek Rotowski ma wiele innych talentów. Wprowadził niemałe zamieszanie.

Dziś w "Dzień Dobry TVN" nie zabrakło emocji

Jak codziennie, tak i dziś prowadzący zaprosili widzów do wysłuchania porywających rozmów i wysłuchania koncertów podczas emisji programu “Dzień Dobry TVN”. Dzisiejszy harmonogram być wyjątkowo skupiony na filmie, bowiem Paulina Krupińska i Damian Michałowski gościli na kanapie osoby związane z polskim rynkiem kinematograficznym. Nie zabrakło również wizyty pisarki.

KAPIF_oryginal_K1093692F.jpg
Fot. KAPiF

Prezenterzy porozmawiali z Robertem Gonerą o jego pasji do lotnictwa. Okazuje się, że aktor jest pilotem i chętnie spędza czas na podniebnych wycieczkach. Studio “Dzień Dobry TVN” odwiedziła również Małgorzata Szumowska, której wielkim zainteresowaniem jest wyczynowe pływanie. Pisarka Katarzyna Grochola opowiedziała widzom, w jaki sposób można sobie sprawić przyjemność w okresie wakacyjnym. Na scenie formatu wystąpiła Ania Wyszkoni.

Szczęsny tuż przed meczem Polska-Austria pokazał wymowne zdjęcie Lewandowski skomentował to, jak kiedyś wyglądała Anna. „Trochę się zmieniła”

Wojtek Rotowski to nie tylko aktor

Jednym z gości Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego był Wojtek Rotowski znany z wielu produkcji telewizyjnych. Widzowie z pewnością kojarzą go z roli Jarka Berga w serialu “Na Wspólnej”, którą gra od 2012 roku. Oprócz tego aktor występował też na licznych scenach teatralnych. Okazuje się jednak, że to nie jest jego jedyny talent.

Wojtek Rotowski jest również dyplomowanym iluzjonistą i pirotechnikiem i kiedy nie gra w serialu, zajmuje się prezentowaniem swoich pokazów. Stworzył trzy autorskie spektakle, a łącznie na scenie w związku z tą dziedziną spędził 18 lat. W tym roku odpowiadał za efekty specjalne w spektaklu “Premiera, która poszła nie tak” w reżyserii Jakuba Szydłowskiego.

ZOBACZ TEŻ: W sobotę 27 lipca widzowie Polsatu oszaleją z radości. Stacja w końcu zmieniła zdanie

Wojtek Rotowski dał pokaz w "Dzień Dobry TVN"

W dzisiejszej odsłonie programu śniadaniowego stacji TVN Wojtek Rotowski zaprezentował widzom i prowadzącym niezwykły pokaz. Aktor miał zaledwie minutę na to, żeby uwolnić się z kaftana bezpieczeństwa, będąc zawieszonym głową w dół. Ten pokaz wzbudził wielkie emocje w Paulinie Krupińskiej i Damianie Michałowskim, którzy odliczali kolejne sekundy.

O Matko! (…) Patrz… Dwadzieścia sekund! No prawie… Niebywałe - mówił raz po raz prezenter.

Wojtek Rotowski trzymał widzów w niepewności do ostatniej sekundy. Miał trudność w odpięciu drugiej nogi z uchwytu, który trzymał go przy suficie. Kiedy już wydawało się, że przegra konkurencję, nagle się udało i wylądował na równe nogi. To niecodzienne zdarzenie na długo zapisze się w pamięci osób oglądających “Dzień Dobry TVN”.