Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowski skomentował to, jak kiedyś wyglądała Anna. „Trochę się zmieniła”
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.06.2024 06:00

Lewandowski skomentował to, jak kiedyś wyglądała Anna. „Trochę się zmieniła”

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/annalewandowska, IMAGO/nordphoto GmbH/ Witke/Imago Sport and News/East News

Anna Lewandowska przeszła sporą metamorfozę od momentu, kiedy zaczęła spotykać się z Robertem Lewandowskim. Jedna z najpopularniejszych polskich WAGs przyznała się do korzystania z medycyny estetycznej. Zwróciła jednak uwagę na to, że zrobiła to tylko raz. Kosmetolog jest jednak nieco innego zdania. A co na temat wyglądu swojej ukochanej ma do powiedzenia Robert Lewandowski? O swojej żonie piłkarz zawsze mówi w superlatywach.

Ekspert komentuje metamorfozę Lewandowskiej

Anna Lewandowska przyznała się, że korzystała z chirurgii plastycznej, ale podkreśla, że zrobiła to tylko raz. Portal Fakt.pl postanowił poprosić eksperta od medycyny estetycznej o opinię. Tabloid skontaktował się z kosmetologiem, Adamem Piekutem. 

Cera żony Roberta Lewandowskiego jest gładka i satynowa. Koloryt skóry jest wyrównany. Na powierzchni nie widać dużych porów, zaskórników, wyprysków czy przebarwień. Cera Anny Lewandowskiej jest wybitnie dobrze wypielęgnowana, nawilżona, oczyszczona, ujędrniona i zabezpieczona przed szkodliwym działaniem słońca  - ocenił specjalista. 

Następnie ekspert wymienił zabiegi, z których może korzystać Lewandowska. 

Na zdjęciach z początku kariery Pani Anny widzimy problematyczne powieki - zarówno górne jak i dolne. Dziś są one jakby łagodniejsze, co może sugerować chirurgiczną ich korektę. Usta w porównaniu z ich wyglądem sprzed lat są aktualnie bardziej całuśne, soczyste, pełne. Taki efekt dają zabiegi rewitalizacji kwasem hialuronowym, którego odrobina podana w czerwień wargową wiąże wodę, nadając ustom apetyczny charakter i jednocześnie je napinając - ocenił Adam Piekut w rozmowie z Faktem.

Lewandowska upiększała się u chirurga. Przyznała się do jednego zabiegu Kurska nie gryzła się w język. Pogrążyła ekipę TVP w jednym zdaniu

Robert Lewandowski skomentował to, jak kiedyś wyglądała jego żona

Robert i Anna Lewandowscy poznali się w 2007 roku. Ich początki nie były łatwe. Para wie, jak to jest klepać przysłowiową biedę. W miarę rozwoju karier ich obojga, na ich kontach pojawiły się kolejne zera. Oboje zmienili się od tamtej pory, czas jednak zdecydowanie wpłynął na ich korzyść. Jak metamorfozę swojej ukochanej ocenia sam Lewandowski?

Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę… Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też - wspominał piłkarz w 2014 r. w wywiadzie dla "Vivy!".

Specjalista wymienia, jakie zabiegi Lewandowska mogła robić na twarz

Anna Lewandowska ma niesamowicie promienną cerę. Specjalista wskazał, jakie zabiegi mogła mieć wykonywane. 

Zabiegi takie jak mezoterapie igłowe z użyciem koktajli witaminowych czy osocza własnej krwi są bardzo efektywne w działaniu rewitalizującym skórę. Dzięki temu nawet w okolicach 40. roku życia możemy olśniewać innych cerą dwudziestolatki. Gładkość cery również wspierają zabiegi kwasowe, które uszczelniają skórę, usuwają grudki i peelingują jej powierzchnie, dając satynowy połysk - stwierdził Adam Piekut.