Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > O istnieniu tej dziewczyny nikt nie wiedział. Nie tylko mama opłakuje stratę Patryka Perettiego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.07.2023 16:28

O istnieniu tej dziewczyny nikt nie wiedział. Nie tylko mama opłakuje stratę Patryka Perettiego

Nie tylko mama opłakuje Patryka Perettiego
Nie tylko mama opłakuje Patryka Perettiego, fot. materiały własne, Instagram/@sylwia_peretti

W piątek 21 lipca odbył się pogrzeb Patryka Perettiego. Na Cmentarzu Grębałowskim na krakowskiej Nowej Hucie zebrał się ogromny tłum żałobników, aby pożegnać syna Sylwii Peretti. Okazało się, że Królowa Życia prawdopodobnie nie była jedyną kobietą, która tego dnia najmocniej opłakiwała śmierć 24-latka.

W piątek odbył się pogrzeb Patryka Perettiego

21 lipca rano odbył się pogrzeb syna Sylwii Peretti, który zmarł w tragicznym wypadku samochodowym w nocy z 14 na 15 lipca w centrum Krakowa. Patryk Peretti podczas jazdy rozpędzonym Renault wypadł z Mostu Dębnickiego i dachował na Bulwarze Czerwieńskim.

Tego dnia w aucie razem z 24-latkiem było jego trzech kolegów: 20-letni Marcin, 23-letni Aleksander oraz 24-letni Michał. Cała czwórka zginęła na miejscu. W piątek tłum żałobników zebrał się na Cmentarzu Grębałowskim, aby ostatni raz pożegnać zmarłego Patryka.

Sylwia Peretti trzymała TO w dłoniach podczas pogrzebu, musiało wiele znaczyć dla jej syna. Szok i rozpacz

Wzruszające sceny na piątkowym pogrzebie Patryka Perettiego

Początkowo Sylwia Peretti chciała, aby pogrzeb jej syna miał charakter prywatny, jednak później stwierdziła, że nie chce pozbawiać jego kolegów i znajomych możliwości ostatniego pożegnania tragicznie zmarłego 24-latka.

Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszających chwil i poruszających przemów. Głos zabrał między innymi bliski przyjaciel Patryka Perettiego, który opowiedział o jego życiu i wielkiej miłości do motoryzacji.

Nie tylko Sylwia Peretti w żałobie po stracie Patryka

Wygląda na to, że żałobę po zmarłym 24-latku będzie nosić nie tylko jego mama i najbliższa rodzina. Wiele wskazuje na to, że miał również dziewczynę.

Informację o tym, że Patryk Peretti mógł być w związku, potwierdza klepsydra, która pojawiła się w dniu pogrzebu. Można na niej przeczytać, że rodzina i bliscy żegnają kochanego wnuka, syna i chłopaka. Wiadomość ta daje do zrozumienia, że 24-latka pożegnała prawdopodobnie również jego ukochana.

Zobacz zdjęcia:

Wieniec na pogrzebie Patryka Perettiego.png
Wzruszające sceny na pogrzebie Patryka Perettiego, fot. materiały własne
W piatek odbył się pogrzeb Patryka Perettiego.jpg
Wzruszające sceny na pogrzebie Patryka Perettiego, fot. materiały własne
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego