Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TTV nie mogło dłużej milczeć. TO zamieścili w czasie pogrzebu Patryka. Zwrócili się do Sylwii Peretti
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 21.07.2023 17:35

TTV nie mogło dłużej milczeć. TO zamieścili w czasie pogrzebu Patryka. Zwrócili się do Sylwii Peretti

TTV złożyło kondolencje Sylwii Peretti
TTV złożyło kondolencje Sylwii Peretti, fot. kadr z programu „Królowe życia”

W piątek 21 lipca odbył się pogrzeb syna Sylwii Peretti, który zginął prze niespełna tygodniem w wypadku samochodowym w centrum Krakowa. Celebrytka zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”, który był emitowany na antenie stacji TTV. Także jej syn, Patryk, był znany widzom formatu, ponieważ pojawił się wieku odcinkach u boku matki. 

Sylwia Peretti straciła syna

Do wypadku z udziałem syna Sylwii Peretti doszło w nocy z 14 na 15 lipca. Mężczyzna prowadził samochód jedną z głównych ulic Krakowa, gdy nagle stracił panowanie nad pojazdem. W samochodzie oprócz niego znajdowały się trzy osoby. Żadna z nich nie przeżyła. 

Sprawę bada prokuratura, której udało się ustalić, że syn Sylwii Peretti prowadził z prędkością znacznie przekraczającą dopuszczalną. W okolicy wypadku od jakiegoś czasu obowiązywało ograniczenie dozwolonej prędkości do 40 km/h z powodu prowadzonych robót drogowych. Prokuratura potwierdziła także, że kierowca dopuścił się innych wykroczeń, a badanie toksykologiczne wykazało, że w chwili wypadku był pod wpływem alkoholu. 

Wstrząsające, co przed śmiercią Michał powiedział rodzicom o Patryku Perettim. Teraz wszystko ujawnili

TTV składa kondolencje Sylwii Peretti

Po prawie tygodniu od śmierci syna Sylwii Peretti, w czasie jego pogrzebu, na instagramowym profilu stacji TTV ukazał się post z kondolencjami z powodu śmierci syna „Królowej życia”. Wiadomość skierowana do celebrytki jest bardzo krótka i lakoniczna – składa się bowiem wyłącznie z dziewięciu słów i podpisu. 

Składamy wyrazy współczucia Sylwii Peretti z powodu śmierci syna. Redakcja TTV.

Sylwia Peretti jest w złym stanie psychicznym

Jak ujawnił manager Sylwii Peretti po śmierci syna kobieta jest w bardzo złym stanie psychicznym. 

– Sylwia znajduje się w bardzo ciężkim stanie emocjonalnym, rozpaczając po utracie jedynego dziecka – ujawnił w oświadczeniu z 18 lipca.

Mężczyzna dodał, że w trosce o jej zdrowie psychiczne rodzina odcięła ją od dostępu do telefonu oraz internetu, aby mogła w spokoju przeżywać żałobę po stracie syna. 

Źródło: Plejada, Fakt

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy