Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > No i stało się... Maciej Kurzajewski odpowiedział w mocny sposób na pytanie o Festiwal w Opolu
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.06.2023 15:58

No i stało się... Maciej Kurzajewski odpowiedział w mocny sposób na pytanie o Festiwal w Opolu

Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Już wkrótce rozczynie się 60. Festiwal w Opolu. W ubiegłym roku jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej sceny muzycznej poprowadził duet w składzie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Chociaż ich występ w rolach konferansjerów można zaliczyć do udanych, jak się okazuje, nie będą mieli okazji go powtórzyć podczas jubileuszowej edycji festiwalu. 

Co dziennikarz sądzi na ten temat?

Maciej Kurzajewski nie wystąpi w Opolu

Maciej Kurzajewski w niedawnej rozmowie z „Faktem” został zapytany, dlaczego w tym roku nie będzie mu dane poprowadzić festiwalu w Opolu wraz z Katarzyna Cichopek. Jak się okazuje, czas festiwalu w Opolu koliduje z innym wydarzeniem w jego kalendarzu.

– To nie do mnie pytanie! Zresztą w tym czasie mam inne sportowe wydarzenia – odpowiedział. 

"Rączka się pojawiła". Cichopek i Kurzajewski zachwyceni dzieckiem podczas USG. Mała dziewczynka skradła ich serce

Maciej Kurzajewski uległ emocjom

Dziennikarka kontynuowała, pytając, czy dziennikarz w ogóle dostał taką propozycję, co najwyraźniej nie spodobało się Maciejowi Kurzajewskiemu

– To nie jest pytanie do mnie. Nie muszę tego komentować – odpowiedział prowadzący „Pytanie na śniadanie”. 

W roli prowadzących Festiwal w Opolu wystąpią: Beata Chmielowska-Olech, Tomasz Kammel, Marek Sierocki, Edyta Herbuś, Tomasz Wolny, Olek Sikora, Mateusz Szymkowiak i Agata Konarska.

Maciej Kurzajewski nie poprowadzi Festiwalu w Opolu. Ostatnio było o nim głośno w mediach

Ostatnio Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trafił na nagłówki za sprawą szczerego wyznania Dody, która ujawniła, że podczas prób potraktowano ją w skandaliczny sposób. TVP dość szybko zdecydowało się wystosować specjalne oświadczenie z przeprosinami wobec wokalistki, a także zmieniono jej reżysera występu. Jak ujawniła piosenkarka, teraz już wszystko jest w porządku, choć cała sytuacja kosztowała ją wiele stresu, a nawet doprowadziła do sytuacji, że zastanawiała się, czy nie zrezygnować z występu.  

Źródło: Pomponik, Plejada

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny