Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Niesłychane, jak teraz wygląda Kampio z "Chłopaków do wzięcia". Mocno zainwestował w swój wygląd
Michał Fitz
Michał Fitz 25.03.2023 09:27

Niesłychane, jak teraz wygląda Kampio z "Chłopaków do wzięcia". Mocno zainwestował w swój wygląd

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Kampio był przed kilkoma laty jednym z głównych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Wówczas mężczyzna szukał partnerki, ale niewiele dziewczyn akceptowało jego postępującą łysinę. Jak się okazuje, postanowił ją zwalczyć. Jak dziś wygląda?

Patrząc na aktualne fotografie Kamila, wręcz trudno go poznać. Przeszedł ogromną metamorfozę.

"Chłopaki do wzięcia": Kampio miał problem z łysiną

Sam Kampio nie miał wielkiego kompleksu związanego z tym, że łysieje. W odcinkach mówił, że to przecież normalne i wielu mężczyzn się z tym boryka, a i tak są uznawani za przystojnych. Podkreślał przy tym jednak, że są panie, które to odstrasza.

Wówczas próbował innych sposób, by zrobić wrażenie na kobietach. Tuningował nieco swój samochód, a także starał się modnie ubierać. Ostatecznie zdecydował się jednak zainwestować i w swój wygląd. 

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów

"Chłopaki do wzięcia": Kampio zainwestował we włosy

Na zdjęciach publikowanych przez Kamila w przeciągu ostatnich 2 lat widać, że nie ma śladu po jego łysinie. Dziś mężczyzna ma imponującą, postawioną do góry czuprynę, którą chętnie się chwali. Nie ma wątpliwości, że sprawienie sobie takich włosów musiało trochę kosztować.

Mało tego, na tym metamorfoza się nie skończyła. Od jakiegoś czasu Kampio, który zwykle w programie był gładko ogolony, nosi się też w porządnym, gęstym zaroście.

"Chłopaki do wzięcia": Nie tylko Kampio się zmienił

Warto podkreślić, że pewna doza popularności dobrze wpłynęła także na innych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Niektórzy w trakcie pierwszych nagrań wyglądali na zaniedbanych. Część z nich później przechodziła metamorfozy.

Dobrym przykładem jest Bandziorek, który po związaniu się z Danusią zaczął ewidentnie dbać o swój wygląd. Rozczochraną czuprynę zastąpił modny, wystylizowany zaczes, a na jego brodzie nie ma już zarostu. 

Zobacz post:

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik