Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niesłychane, co działo się w weekend na ślubie syna Roberta Gawlińskiego. Takie stroje na weselu?!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 31.07.2023 07:14

Niesłychane, co działo się w weekend na ślubie syna Roberta Gawlińskiego. Takie stroje na weselu?!

Robert Gawliński, Beniamin Gawliński
Syn Roberta Gawlińskiego wziął ślub. Fot. KAPiF

29 lipca w domu Gawlińskich zapanowała wielka radość. Jego syn Beniamin stanął przed ołtarzem wraz z piękną wybranką serca. Ślub i wesele były niezwykłym wydarzeniem, który na długo pozostanie w pamięci rodziny lidera “Wilków”. Uwagę mediów przykuł jednak pewien szczegół. Beniamin Gawliński na ceremonii zaprezentował się w oryginalnym stroju!

Syn Roberta Gawlińskiego wziął ślub!

Robert Gawliński może pochwalić się dwójką synów bliźniaków — Beniamin i Emanuel mają 31 lat. W dorosłym życiu poszli w ślady ojca, tak jak on zajmują się muzyką, a także weszli na stałe w skład zespołu “Wilki”. Beniamin pełni w nim rolę gitarzysty i wokalisty, ale w wolnej chwili zajmuje się również pisaniem piosenek. Jedna z nich, “Podzielony świat”, znalazła się na najnowszej płycie grupy i odniosła spory sukces.

Okazuje się, że w życiu prywatnym Beniamin, podobnie jak i w zawodowym, może pochwalić się wielkim sukcesem. W ubiegłą sobotę mężczyzna stanął na ślubnym kobiercu wraz z piękną narzeczoną, Julią.

Kaszewiak ze "Sprawy dla reportera" pochwalił się partnerką

Robert Gawliński i jego żona opowiedzieli o ślubie syna

29 lipca pod Warszawą rodzina Gawlińskich świętowała niemałe wydarzenie. Starszy z dwójki bliźniaków, Beniamin, wziął ślub.

Jesteśmy bardzo przejęci i podekscytowani tym wydarzeniem. Benio pierwszy się urodził i pierwszy się żeni – relacjonował "Faktowi" Robert Gawliński dzień przed uroczystością.

Wielkim entuzjazmem wykazała się także mama Beniamina, Monika Gawlińska. Kobieta zdradziła “Faktowi”, że syn oraz jego wybranka są ze sobą już od wielu lat. Ponadto Julia także występuje na koncertach “Wilków”. Wiele więc wskazuje na to, że doskonale zgrała się z rodziną jeszcze przed oficjalną uroczystością!

To był niezapomniany wieczór, pełen wzruszeń, śmiechu, tańca i radości. Do tej pory miałam dwóch synów, teraz mam jeszcze cudowną córkę – wyznała wzruszona Monika Gawlińska dzień po uroczystości.

Ślubny strój syna Roberta Gawlińskiego wywołał w mediach niemałe poruszenie

Na zdjęciach ze ślubu Roberta Gawlińskiego, które obiegły internet, widać, że uroczystość została zorganizowana w stylu boho. Weselne dekoracje były pełne kwiatów oraz rustykalnych wzorów. W podobnej tematyce były zachowane stroje państwa młodych. Julia miała na sobie wianek ze świeżych kwiatów oraz białą suknię z gorsetem, bez ramiączek. Beniamin postawił na strój odbiegający nieco od klasycznej mody ślubnej. Marynarka, którą miał na sobie, była wyszywana kolorowymi wzorami. Ponadto eleganckie lakierki postanowił zastąpić czarnymi adidasami.

Bardzo szykownie zaprezentowali się również rodzice pana młodego. Robert Gawliński postawił na czarne spodnie i białą marynarkę, zaś Monika Gawlińska podkreśliła figurę długą, jasno-różową, delikatną sukienką.

Robert Gawliński, Beniamin Gawliński
Syn Roberta Gawlińskiego wziął ślub. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-07-30T222503.747.png
Syn Roberta Gawlińskiego wziął ślub. Fot. KAPiF

źródło: fakt.pl

Tagi: Ślub
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji