Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Izabela Janachowska w żałobie. Ma tylko jedną prośbę. Wstrząsające wieści, to jedna z największych strat w życiu
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 22.11.2023 11:20

Izabela Janachowska w żałobie. Ma tylko jedną prośbę. Wstrząsające wieści, to jedna z największych strat w życiu

Izabela Janachowska w żałobie, fot. KAPiF, Canva/Joanna Ciesielska, Getty Images
Izabela Janachowska w żałobie, fot. KAPiF, Canva/Joanna Ciesielska, Getty Images

Izabela Janachowska zasłynęła jako jedna z gwiazd Polsatu. Prezenterka specjalizuje się w tematyce ślubnej, a swoją ekspercką wiedzą dzieli się w różnych programach, które prowadziła na przestrzeni lat. 

Izabela Janachowska jest jedna z największych gwiazd Polsatu

W ostatnim czasie Izabela Janachowska jest najlepiej kojarzona z programem „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”, a od 2021 roku jest także prowadzącą „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Prezenterka ma za sobą także dość długą karierę taneczną i udział w 1. edycji show na antenie Polsatu, w której partnerowała Rafałowi Brzozowskiemu. Wkrótce potem musiała zakończyć swoją taneczną karierę z powodu kontuzji kolana. 

Na przestrzeni lat prowadziła między innymi takie programy jak „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, „W czym do ślubu”, „Ślub marzeń” i „Panny młode ponad miarę”. Ostatnio jej życiem wstrząsnęła ogromna tragedia.

”Wczoraj odeszła”. Edyta Górniak w żałobie, dotarła do niej straszna wiadomość Mateusz Damięcki zabrał głos po śmierci taty. Poważne słowa aktora o chorobie

Izabela Janachowska pogrążyła się w żałobie

Izabela Janachowska podzieliła się z fanami smutną informacją. Prezenterka przekazał wieści o śmierci swojej mamy, która zmarła w dniu 20 listopada. 

W poście możemy zobaczyć czarno białe zdjęcie prowadzącej i jej mamy, a także nekrolog Grażyny Janachowskiej. Można w nim wyczytać, że ostatnie pożegnanie mamy prowadzącej program „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” zostało zaplanowane na 27 listopada 2023 roku o godzinie 13:00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w kaplicy na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

ZOBACZ TEŻ: Paulina Smaszcz straciła swoją miłość w wypadku. Tragiczne, co przeżyła. Wyjawiła porażające szczegóły

Izabela Janachowska ma jedną prośbę

Informacji o śmierci mamy Izabeli Janachowskiej towarzyszył wiersz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Prezenterka przekazała też próbę o uszanowanie prywatności jej rodziny w tym trudnym czasie. Na nekrologu zamieszczono także prośbę o nieskładanie kondolencji. 

„Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz”. K. I. Gałczyński

(…) W tych trudnych chwilach prosimy o uszanowanie naszej prywatności.

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?