Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje aktor znany z "Wszyscy kochają Raymonda". Zmarł w wieku 71 lat
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 17.06.2024 12:07

Nie żyje aktor znany z "Wszyscy kochają Raymonda". Zmarł w wieku 71 lat

Znicz
Fot. materiały własne

Nie żyje ikona amerykańskiej telewizji. Hiram Kasten odszedł w wieku 71 lat. Rozpoznawalność przyniosła mu rola w serialu "Wszyscy kochają Raymonda" i "Kroniki Seindfelda". Przez lata wcielał się w różne role, nie tylko jako aktor produkcji komediowych.

Hiram Kasten: Kariera

Hiram Kasten rozpoczął swoją karierę w 1978 roku. To właśnie wtedy został aktorem i stanął na scenie. Bardzo szybko twórcy filmowi i serialowi dostrzegli jego talent i charyzmę.

Występował w takich produkcjach jak "Wszyscy kochają Raymonda", "Szaleję za tobą", czy kultowe "Siódme niebo". Jednak to rola Michaela w serialu "Kroniki Seinfelda" przyniosła mu prawdziwy sukces

Będzie ślub! Małgorzata Tomaszewska opublikowała wymowne wideo Beata Tyszkiewicz zakochała się w nim bez pamięci. Był jeden zasadniczy problem

Hiram Kasten: Stand-up

Hiram Kasten to nie tylko ceniony aktor w świecie serialowo-filmowym. Artysta oprócz zabawiania ludzi na małym i dużym ekranie występował także na scenie.

Mianowicie Kasten uwielbiał tworzyć stand-up. Słynął z regularnych występów w "The Comic Strip". To właśnie tak zabawiał fanów z takimi gwiazdami jak Jerry Seindfeld.

Hiram Kasten: choroba i śmierć

Kariera Kastena została przerwana w 2017 roku. Wtedy zachorował. Odszedł 16 czerwca 2024 roku w swoim domu wokół najbliższych. Ostatnie godziny spędził z żoną w Batavii.

O śmierci aktora poinformowała Diana Kessel Kastenbaum, która opublikowała w sieci wpis. Hiram Kasten zmarł w jej ramionach kilka godzin po ich 38. rocznicy ślubu.