Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Nie wiem, co z tego będzie”. Widzowie kompletnie się pomylili. Takich wieści w finale “Rolnik szuka żony”, nikt nie oczekiwał
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.12.2023 13:23

“Nie wiem, co z tego będzie”. Widzowie kompletnie się pomylili. Takich wieści w finale “Rolnik szuka żony”, nikt nie oczekiwał

Widzowie w szoku po finale "Rolnik szuka żony",
Widzowie w szoku po finale "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Za nami wielki finał kultowego show “Rolnik szuka żony”. Podczas niedzielnego wydania programu piątka uczestników spotkała się z Martą Manowską i opowiedziała im o kulisach swojego życia uczuciowego. Nikt nie mógł spodziewać się tego, o czym wspomniała Agnieszka!

Masa emocji podczas finału "Rolnik szuka żony"

W niedzielę 10 grudnia 2023 roku na antenie TVP1 wyemitowano jeden z najbardziej wyczekiwanych odcinków — wielki finał dziesiątej edycji programu “Rolnik szuka żony”. To właśnie ta edycja kojarzyła się telewidzom z największymi kontrowersjami i skrajnymi emocjami, jakie towarzyszyły im podczas oglądania losów uczestników.

Zgodnie z przewidywaniami mnóstwo wrażeń dostarczył również ostatni odcinek randkowego show, w którym rolnicy i rolniczki spotkali się z gospodynią Martą Manowską i opowiedzieli, co zmieniło się u nich od czasu pracy na planie produkcji. Niektórych informacji naprawdę nikt nie mógł się spodziewać!

Szokujące wyznanie Doroty w finale “Rolnik szuka żony”. Naprawdę na to poszła. “Ona dopiero zobaczy” Zapłakana Sara, a Artur wyjeżdża z takim tekstem. “Ruszę na łowy”. Nie tak zapamiętali go widzowie “Rolnik szuka żony”

Niesamowite, do czego doszło podczas finału "Rolnik szuka żony"

Podczas ostatniego odcinka show byliśmy świadkami wielu trudnych rozmów między prowadzącą a kolejnymi uczestnikami. Ku zaskoczeniu telewidzów doszło do rozstania dwóch ulubionych par publiczności — Sary i Artura oraz Nicoli i Dariusza. W przypadku pierwszej z nich mieliśmy do czynienia z zapłakaną Sarą, a podczas drugiej rozmowy dowiedzieliśmy się, że rolnik zostawił swoją partnerkę poprzez wysłaną z telefonu wiadomość.

To jednak wcale nie wszystko. Kontrowersje wzbudził również Waldemar, który wbrew opinii internautów zamiast Ewy wybrał drugą z kandydatek — Dorotę. Telewidzowie byli zawiedzeni, że gwiazdor zamiast własnego serca posłuchał rodziców. Jednak to, co dzieje się w życiu pań, równie mocno zaskoczyło widzów show.

ZOBACZ TEŻ: Ewa z “Rolnik szuka żony” ujawniła prawdę o Waldemarze. Co na to sam rolnik?

Agnieszka zaskoczyła wszystkich podczas finału "Rolnik szuka żony"

O wiele radośniejsze wieści usłyszeliśmy w przypadku pań. Na pierwszy ogień poszła Ania, która swoje szczęście odnalazł a u boku poznanego w programie “Rolnik szuka żony” Kuby. Para wydaje się naprawdę zakochana.

Inaczej jest jednak w przypadku Agnieszki, która dla wielu telewidzów od samego początku sprawiała wrażenie chłodnej i zdystansowanej do swoich kandydatów. Zgodnie z przewidywaniami rolniczka nie stworzyła relacji z żadnym z trzech mężczyzn, jednak podczas rozmowy z Martą Manowską nieźle nas zaskoczyła.

Okazało się, że Agnieszce udało się znaleźć kogoś poza programem TVP. Kobieta zapewniła dziennikarkę, że jest otwarta na uczucie, a obecnie powoli buduje coś z pewnym tajemniczym mężczyzną. Jej programowi kandydaci szczerze się z tej wiadomości ucieszyli i trzymają kciuki za szczęście Agnieszki.

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?