Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim? Najpierw zniknięcie z "PnŚ", a teraz takie plotki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.10.2023 21:39

Co się dzieje z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim? Najpierw zniknięcie z "PnŚ", a teraz takie plotki

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, KAPiF

Co się dzieje z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim? To pytanie zapewne zadaje sobie wielu fanów “Pytania na śniadanie”. Zważywszy na nietypowe wydarzenia, które miały miejsce w miniony weekend, a także plotki o zachowaniu gwiazdy “M jak miłość” tuż przed wyborami, widzowie mieli wiele powodów, by się obawiać. Czy słusznie? 

W związku z nieobecnością Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w "Pytaniu na Śniadanie", zaczęły krążyć plotki

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączyli do zespołu “Pytania na Śniadanie” we wrześniu 2020 roku, jeszcze zanim ogłosili swój związek. Mimo to para już od samego początku wzbudziła wśród widzów dużą sympatię. Aktorka i dziennikarz równoważą się nawzajem, a w dodatku są bardzo profesjonalni w tym, jak zachowują się na antenie. 

Nic więc dziwnego, że widzowie “Pytania na Śniadanie” szybko odczuli brak swoich ulubionych prowadzących. Okazuje się, że ani Kasia Cichopek, ani Maciej Kurzajwski, nie wystąpili na łamach śniadaniówki TVP od miesiąca. Plotki na ten temat zaczęły błyskawicznie się rozprzestrzeniać.

Kasia Cichopek straciła posadę. Koniec z uwielbianym programem, takie PRZYKRE wieści, a ona na wakacjach...

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się na wspólny wyjazd do Szkocji

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwykle występują na łamach “Pytania na Śniadanie” ok. 4 razy w miesiącu. Niestety w ostatnim czasie widzowie niemal wcale nie widują ich na ekranach. Prezenterzy przez ostatni miesiąc mieli jednak napięty harmonogram. Pozostałe obowiązki zawodowe musieli połączyć m.in. z krótkimi wakacjami w Szkocji, gdzie udali się z okazji urodzin aktorki.

Widzowie mieli nadzieję zobaczyć Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w “Pytaniu na Śniadanie” po tym, jak wrócą z kilkudniowego, zagranicznego wypadu. Niestety tak się nie stało. Mimo iż para przebywała w Warszawie, żadne z nich nie zdecydowało się na występ w studiu TVP. Jak się okazuje, z tego powodu, po stacji zaczęły krążyć niewybredne plotki!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski "uciekli" przed wyborami?

Jak informuje “Fakt”, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli poprowadzić “Pytania na Śniadanie” tuż przed wyborami. Ostatecznie mieli oni jednak poprosić o przesunięcie swojej zmiany. W związku z przedłużającą się nieobecnością pary, wśród pracowników stacji zaczęła krążyć pewna plotka.

Poprosili o przesunięcie ich dyżuru. Niektórzy zaczęli mówić, że się przyczaili i nie chcieli prowadzić programu tuż przed wyborami – zdradził anonimowy informator “Faktu”, który jest związany z “Pytaniem na Śniadanie”.

Ostatecznie nie wiadomo, czym tak naprawdę była motywowana nieobecność Cichopek i Kurzajewskiego na łamach śniadaniówki. “Fakt” podał jednak, że widzowie będą ich mogli zobaczyć po tej znacznej przerwie już jutro, 19 października.

Projekt bez nazwy - 2023-10-18T211529.405.png
fot. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-10-18T211515.202.png
fot. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, KAPiF

źródło: fakt.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania