Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media podają, że Katarzyna Cichopek odwołała ślub z Maciejem Kurzajewskim. Wyszły na jaw powody
Michał Fitz
Michał Fitz 14.11.2023 19:22

Media podają, że Katarzyna Cichopek odwołała ślub z Maciejem Kurzajewskim. Wyszły na jaw powody

Cichopek i Kurzajewski
fot. KAPiF; Ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jawią się jako wyjątkowo szczęśliwa para od samego początku ich relacji. Ich radość i miłość widać gołym okiem w trakcie kolejnych wydań “Pytania na śniadanie”, które wspólnie prowadzą. Kiedy sformalizują swoją relację? Okazuje się, że nie zrobią tego według pierwotnego planu.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chronią prywatność

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kilkukrotnie informowali już dziennikarzy, że nie zamierzają komentować rozwoju swojej relacji, bo chcą ją zachować dla siebie w największym możliwym stopniu. Wszystkiego jednak ukryć nie są w stanie, stąd wiele medialnych plotek.

Jedna z nich mówiła chociażby o zaręczynach pary, do których miało dojść w ubiegłym roku w Nowym Jorku. Sami zainteresowani oczywiście tej informacji potwierdzać nie chcieli, ale wydaje się, że coś jednak jest na rzeczy.

Stało się. Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz. W 7 słowach podsumowała jego nowy związek Szokujące szczegóły rozprawy Cichopek i Hakiela. Przed sądem potwierdzono bardzo przykre wieści

Katarzyna Cichopek weźmie z Kurzajewskim ślub?

Po niepotwierdzonych wieściach o zaręczynach nie trzeba było długo czekać, by pojawiły się doniesienia dotyczące ślubu. To w końcu naturalna kolej zdarzeń. Spekulowano, że skoro para miała się specjalnie nie ociągać z pierwszym krokiem, to i drugi wykona równie szybko.

Pierwsze plotki mówiły o tym, że do ślubu może dojść nawet w tym roku. Jak się teraz okazuje, nie ma co na to liczyć. Magazyn “Show” dotarł do informacji, według których ceremonia została przełożona i w najbliższych miesiącach się nie odbędzie. Dlaczego?

ZOBACZ TEŻ: To jeszcze nie koniec! Nagłe wieści o Hakielu i Cichopek. Spotkają się w sądzie, nieoficjalne informacje szokują
 

Dlaczego Katarzyna Cichopek nie weźmie teraz ślubu?

Co w takim razie stało się w relacji prezenterów, że do ślubu póki co nie dojdzie? Ich fanów należy od razu uspokoić — nic nie wskazuje na to, byśmy mieli do czynienia z jakimkolwiek kryzysem w ich relacji. Powód opóźniania wesela jest dużo bardziej prozaiczny.

Jak donosi “Show” zakochani nie mają zwyczajnie czasu, by zorganizować ceremonię, a bardzo chcą, by było to wyjątkowe wydarzenie pełne bliskich. Skoro więc wolą dać sobie na to więcej czasu, możemy oczekiwać imprezy z wielką pompą.

Źródło: Show/ Plotek

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik