Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dziś "PnŚ" nagle zostało przerwane. Ciężarnej Małgorzacie Tomaszewskiej zeszkliły się oczy, przekazała komunikat o swoim dziecku
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 21.09.2023 19:43

Dziś "PnŚ" nagle zostało przerwane. Ciężarnej Małgorzacie Tomaszewskiej zeszkliły się oczy, przekazała komunikat o swoim dziecku

Ciężarnej Małgorzacie Tomaszewskiej zeszkliły się oczy, przekazała komunikat o swoim dziecku, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Ciężarnej Małgorzacie Tomaszewskiej zeszkliły się oczy, przekazała komunikat o swoim dziecku, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Czwartkowe wydanie programu „Pytanie na śniadanie” poprowadziła uwielbiana para w składzie Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Dziennikarka niedawno podzieliła się z fanami radosną nowiną, że jej rodzina wkrótce powiększy się o kolejnego członka. Dziś program, który prowadziła został przerwany, nagle przekazała wieści o swoim dziecku. 

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora poprowadzili czwartkowe wydanie programu „Pytanie na śniadanie”

W ostatnim wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” prowadzonym przez Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę jeden z segmentów był poświęcony tematowi ochoty na coś słodkiego po posiłku i tego, co to oznacza. Jak zdradzono, sytuacja gdy po obfitym posiłku czujemy nadal potrzebę na coś słodkiego może być sytuacją alarmującą. 

Jak wyjaśniono powinno się odczekać co najmniej 20-30 minut po posiłku, aby zjeść coś słodkiego. Wynika to między innymi z tego, że dziś często jemy posiłki w biegu, nie skupiając się rzeczywiście na jedzeniu i ochota na słodkie może wynikać z tego, że nasz mózg nie otrzymał jeszcze sygnału, że jest już najedzony. Jak wyjaśniły ekspertki, jeśli po obfitym posiłku nie tylko mamy ochotę na coś słodkiego, ale wręcz nadal jest to związane z odczuciem głodu, warto udać się do lekarza i wykonać badania krwi sprawdzające poziom cukru i insuliny. 

Michał Wiśniewski ogłosił wieści i dzisiaj sieć zapłonęła. "Kolejny syn!", niesłychane z którą kobietą go ma

Małgorzata Tomaszewska wzruszyła się na antenie

Ekspertki goszczące w studio i opowiadające o tym ważnym temacie nie były jednak podczas tego segmentu jedyną atrakcją. Małgorzacie Tomaszewskiej w pewnym momencie zaszkliły się oczy, co nie umknęło uwadze Aleksandra Sikory. Jak wyjaśniła prowadząca pod koniec segmentu, jej reakcja była związana z jej wyjątkowym stanem.

Panie się tak na mnie patrzyły i ty też tak zerkałeś. Ja się nie wzruszyłam tą glukozą, ale po raz pierwszy chyba z pięć razy dziecko mnie kopnęło podczas tej rozmowy. To były pierwsze kopnięcia, dlatego tak się wzruszyłam.

Małgorzata Tomaszewska z wzruszającą chwilą na antenie

Wzruszającej sytuacji, która zaszła na planie programu „Pytanie na śniadanie” nie mógł pominąć także Aleksander Sikora, który zdecydował się zażartować, zapewniając Małgorzatę Tomaszewską, że ma ją nagraną i wraz z nią widziała ją cała Polska. Prezenterka bez większego problemu będzie mogła także wrócić te tego momentu, kiedy po raz pierwszy kopnęło ją dziecko rosnące pod jej sercem.

Ale widzisz, jaką będziesz miała pamiątkę, bo to na żywo. Małgorzata się wzrusza, a my byśmy chcieli państwu przedstawić kolejny temat.

Małgorzata Tomaszewska z wzruszającą chwilą na antenie, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”.JPG
Małgorzata Tomaszewska z wzruszającą chwilą na antenie, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Małgorzata Tomaszewska z wzruszającą chwilą na antenie, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 2.JPG
Małgorzata Tomaszewska z wzruszającą chwilą na antenie, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Małgorzata Tomaszewska z wzruszającą chwilą na antenie, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 1.JPG
Małgorzata Tomaszewska z wzruszającą chwilą na antenie, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik