Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gwiazda "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek. "Wkrótce dołączy do nas kolejny członek rodziny"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.09.2023 22:11

Gwiazda "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek. "Wkrótce dołączy do nas kolejny członek rodziny"

Marta Paszkin, Paweł Bodzianny, rolnik szuka żony
Marta Paszkin z programu "Rolnik szuka żony" ogłosiła szczęśliwe wieści. Fot. instagram.com/marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli udział w 7. edycji kultowego programu TVP “Rolnik szuka żony”. Widzowie kibicowali im od samego początku, gdy tylko spotkali się przed kamerami. W ostatnim czasie głośno było o rzekomym kryzysie w ich związku, jednak Marta właśnie rozwiała wszelkie wątpliwości odnośnie ich relacji. Ogłosiła szczęśliwą nowinę!

"Rolnik szuka żony": Wyjątkowa historia Marty i Pawła

Paweł Bodzianny poznał swoją przyszłą żonę Martę Paszkin na łamach 7. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Widzowie nie mieli wątpliwości — to była miłość od pierwszego wejrzenia! Kobieta postanowiła wysłać do niego list, a ten zaprosił ją do udziału w show. Dalsze wydarzenia potoczyły się już szybko. Nie dało się nie zauważyć rozwijającego się między parą uczucia!

Marta Paszkin na co dzień mieszkała w Warszawie, jednak po zakończeniu udziału w programie “Rolnik szuka żony” podjęła decyzję, by przeprowadzić się wraz z córeczką z poprzedniego związku do Pawła na jego gospodarstwo. Nie minęło wiele, jak para pobrała się i doczekała wspólnie synka Adama. Wszystko wskazywało na to, że w życiu Marty i Pawła układa się jak w bajce, jednak niespodziewanie stało się głośno o rzekomym kryzysie w ich związku.

Zły omen nad małżeństwem Marty Paszkin? Ona i Paweł Bodzianny nie zrobili TEGO po ślubie

"Rolnik szuka żony": Internauci spekulowali na temat kryzysu w związku Marty i Pawła

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny znani z programu “Rolnik szuka żony” wzięli ślub cywilny w 2022 roku. Wówczas kobieta była już w ciąży, dlatego nie mogła założyć swojej wymarzonej, białej sukni. Udało jej się to zrobić dopiero w czerwcu 2023 roku, gdy para zdecydowała się na kolejną uroczystość, tym razem w kościele.

Mimo tego, iż para aż 2 razy powiedziała sobie sakramentalne “tak", wielu fanów dziwiło, iż kobieta nie zdecydowała się na zmianę nazwiska panieńskiego na to swojego męża. Jedna z internautek zdobyła się na odwagę, by zapytać o to wprost. Wówczas Marta wyjawiła zaskakujące informacje, od których zaczęły się plotki o kryzysie w związku.

Jednak po najnowszym wpisie Marty w mediach społecznościowych już chyba nikt nie będzie mieć wątpliwości co do ich związku!

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin ogłosiła szczęśliwą nowinę

Gwiazda 7. edycji programu “Rolnik szuka żony” właśnie pochwaliła się cudownymi wiadomościami. Martę Paszkin na Instagramie śledzi ponad 100 tys. internautów. To właśnie oni jako pierwsi dowiedzieli się o tym, iż kobieta jest w ciąży!

Pewnie to nasz ostatni wyjazd w takim składzie… bo wkrótce dołączy do nas kolejny członek rodziny. Na pewno (przynajmniej na początku) będzie nam ciężej się gdzieś wybrać – ogłosiła żona rolnika.

Na wideo, do którego został załączony powyższy opis, Marta pokazała, jak spędza czas na plaży wraz z rodziną. Czymś, czego nie dało się przeoczyć, był jej zaokrąglony brzuszek.

  • Jak to możliwe, że nic nie zauważyliśmy? Magia Instagrama! Ogromne gratulacje.
  • Ależ to jest fajna wiadomość! Aż się serce cieszy Waszym szczęściem! Gratulacje.
  • Gratulacje Pani Marto, zauważyłam i domyślałam się, że będzie dzidziuś – pisali w komentarzach zachwyceni fani.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania