Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał do niej przed śmiercią
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.02.2024 15:36

Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał do niej przed śmiercią

Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał do niej przed śmiercią
Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał do niej przed śmiercią, fot. kadr z konferencji gali Fame MMA

Mija rok od nagłej i niespodziewanej śmierci Mateusza Murańskiego. Odejście aktora dla wielu było bolesnym ciosem, z którego do tej pory nie potrafią się otrząsnąć. Teraz głos zabrała jego narzeczona, która po raz pierwszy wyznała, co ukochany napisał do niej krótko przed śmiercią.

Mija rok od nagłej śmierci Mateusza Murańskiego

Dzisiaj obchodzimy rocznicę śmierci popularnego aktora i gwiazdora gal freak fightowych. Mateusz Murański odszedł dokładnie 8 lutego 2023 roku w wieku zaledwie 29 lat. Z informacji udostępnionych mediom wynika, że mężczyzna miał umrzeć w wyniku niewydolności serca, jednak rodzina zmarłego nie ujawniła zbyt wielu wiadomości na temat przyczyn i okoliczności jego śmierci.

Mateusz Murański największą popularność zdobył dzięki roli Adka w kultowym serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Dodatkowo spełniał się jako influencer i zawodnik gal freak fightowych, w tym zwłaszcza federacji Fame MMA oraz High League. Na krótko przed swoim nagłym odejściem aktor miał ukończył Szkołę Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu.

Narzeczona Mateusza Murańskiego ujawniła przykre fakty. Nikt nie wiedział, jak jej jest ciężko Ogromna tęsknota mamy Mateusza Murańskiego za synem. Opublikowała poruszającą wiadomość

Bliscy Mateusza Murańskiego do tej pory nie pogodzili się z jego śmiercią

Nagła i niespodziewana śmierć gwiazdora była ogromnym ciosem dla jego fanów, a przede wszystkim rodziny i bliskich znajomych. Z największym bólem mierzyli się oczywiście rodzice aktora — Joanna i Jacek Murańscy. Obydwoje też przez długi czas powracali myślami do wielkiej tragedii, a z okazji Dnia Dziecka opublikowali specjalnie post poświęcony ich synowi.

Mati, serce moje, mój wszechświat, moja nieskończoność. Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka, bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość. Nasz najukochańszy synku. Zawsze razem. Na zawsze razem. Ta nić jest nierozerwalna, a emocje wieczne. Do zobaczenia po drugiej stronie - napisała na Facebooku mama Mateusza Murańskiego.

Wiadomo, że śmierć zawodnika Fame MMA odbiła się również na jego narzeczonej, która przez długi czas unikała rozmów na temat ukochanego, a swoją żałobę przezywała z dala od mediów. Teraz po roku od odejścia partnera, postanowiła skomentować swoją wielką tragedię.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, co pojawiło się pod domem Mateusza Murańskiego na krótko po jego śmierci. Tego widoku nikt nie zapomni.
 

Narzeczona Mateusza Murańskiego komentuje śmierć ukochanego

W rocznicę śmierci aktora głos zabrała jego narzeczona, która w dalszym ciągu nie pogodziła się z wielką stratą. Teraz Karolina Wolska opublikowała poruszający wpis, w którym zdradziła, co chwilę przed swoim odejściem napisał do niej Mateusz Murański. Post, który pojawił się na InstaStory dziewczyny naprawdę łapie za serce i wzrusza do łez.

00.17 o tej godzinie równy rok temu napisałeś do mnie ostatniego SMS-a w życiu... "Kocham cię myszko". Wtedy nie zdążyłam na niego odpisać. Ale ty wiesz... Ja ciebie też na zawsze"

Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna wciąż bardzo cierpi po stracie ukochanego. Zarówno dla niej, jak i dla pozostałych bliskich aktora z pewnością był to bardzo ciężki rok.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik